Hradiště nad Jizerou restaurace, kavárny, bary
Restaurace v lokalitě Hradiště nad Jizerou

  1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. Restaurace
  4.  » 
  5. Středočeský
  6.  » 
  7. okres Mladá Boleslav
  8.  » 
  9. Hradiště nad Jizerou

Restaurace
Hradiště nad Jizerou


Doplňující filtry pro aktuální výběr Restaurace Hradiště nad Jizerou:
Hledej podle více parametrů

Restaurace v lokalitě Hradiště nad Jizerou si můžete prohlédnout právě u nás! Restaurace můžete třídit podle kuchyně nebo dispozice prostřednictvím filtrů (vlevo). Možnost přidání recenze vč. fotografie k podniku, který jste navštívili, je samozřejmostí.

1...

Vyberte si z těchto 1 firem

více informací o firmě Skála

Nabízíme každý den zcela netradiční prostory pro dobrý oběd, příjemnou večeři a uspořádání nejrůznějších akcí. Zázemí naší restaurace umožňuje pohodlně obsloužit 160 hostů a nechybí ani místo pro taneční zábavu.
M: +420 326 734 132

Dnešní provozní doba: 10.30-23.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek aktuální menu


Důležité vlastnosti:

V restauraci najdete 160 míst k sezení

Hradiště nad Jizerou - restaurace, restaurant nebo hospoda Hradiště nad Jizerou - v podniku je k dostání oběd Hradiště nad Jizerou - v podniku jsou k dostání večeře Hradiště nad Jizerou - k mání polední menu za výhodné ceny Hradiště nad Jizerou - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Hradiště nad Jizerou - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Hradiště nad Jizerou - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Hradiště nad Jizerou - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Hradiště nad Jizerou - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Hradiště nad Jizerou - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Hradiště nad Jizerou - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Hradiště nad Jizerou - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Hradiště nad Jizerou - se zajímavým výhledem, máte na co koukat Hradiště nad Jizerou - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Hradiště nad Jizerou - lze využít vlastní parkoviště
Hradiště nad Jizerou - vaří českou kuchyni


Reklama
Reklama
Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.