Restaurace - Hradiště nad Jizerou

  1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. Restaurace
  4.  » 
  5. Středočeský
  6.  » 
  7. okres Mladá Boleslav
  8.  » 
  9. Hradiště nad Jizerou
  10.  »  S wifi

S wifi, s internetem
Hradiště nad Jizerou


Hradiště nad Jizerou

Vypnout všechny filtry:


Hledej podle více parametrů

Mnoho z vás je online vlastně pořád. Vybrali jsme pro vás podniky v lokalitě Hradiště nad Jizerou, kde nabízejí bezdrátové připojení k internetu, tedy Wi-Fi (česky wifi). Takový podnik se hodí na pracovní oběd, večeři i snídani.

Všechny restaurace - Hradiště nad Jizerou
1...

Vyberte si z těchto 1 firem

více informací o firmě Skála

Skála

Hradiště nad Jizerou 22

Nabízíme každý den zcela netradiční prostory pro dobrý oběd, příjemnou večeři a uspořádání nejrůznějších akcí. Zázemí naší restaurace umožňuje pohodlně obsloužit 160 hostů a nechybí ani místo pro taneční zábavu.
M: +420 326 734 132

Dnešní provozní doba: 10.30-23.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek aktuální menu


Důležité vlastnosti:


Hradiště nad Jizerou - restaurace, restaurant nebo hospoda Hradiště nad Jizerou - v podniku je k dostání oběd Hradiště nad Jizerou - v podniku jsou k dostání večeře Hradiště nad Jizerou - k mání polední menu za výhodné ceny Hradiště nad Jizerou - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Hradiště nad Jizerou - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Hradiště nad Jizerou - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Hradiště nad Jizerou - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Hradiště nad Jizerou - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Hradiště nad Jizerou - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Hradiště nad Jizerou - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Hradiště nad Jizerou - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Hradiště nad Jizerou - se zajímavým výhledem, máte na co koukat Hradiště nad Jizerou - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Hradiště nad Jizerou - lze využít vlastní parkoviště
Hradiště nad Jizerou - vaří českou kuchyni


Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...

Restaurace Hradiště nad Jizerou

S wifi

Hradiště nad Jizerou

Další filtry:
restaurace kavárny   restaurace   večeře   obědy   polední menu   s vlastním parkováním   vstup se psem   u zastávky hromadné dopravy   s výhledem   kde berou karty   kde berou stravenky   s bezbariérovým přístupem   s wifi   se zahrádkou   české  

Co je to wifi

Charakteristikou možnosti bezdrátového připojení k internetu je, že se v restauraci či kavárně můžete se svým počítačem připojit a číst e-maily čili vyřídit korespondenci, připojit se do firemního intranetu nebo například zjistit na mapě, kde právě jste nebo jak máte někam dojet.

Výhody připojení bez drátů

My, co si pamatujeme dobu, kdy wifi nebylo tolik rozšířené, víme, že kdybychom v každé restauraci hledali kabelové připojení na internet, nejspíš bychom měli smůlu. Většina podniků takové přípojky má, ale používat jej může pouze obsluha. Wifi je tedy přelom, kdy podnikový bezdrátový internet může používat např. 20 hostů najednou.


Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.