Restaurace - Hradiště nad Jizerou

  1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. Restaurace
  4.  » 
  5. Středočeský
  6.  » 
  7. okres Mladá Boleslav
  8.  » 
  9. Hradiště nad Jizerou
  10.  »  S vlastním parkováním

Restaurace s vlastním parkováním
Hradiště nad Jizerou


Hradiště nad Jizerou

Vypnout všechny filtry:


Hledej podle více parametrů

Není nic horšího, než hledat parkovací místo ve chvíli, když máte hlad. Chcete parkovat přímo u podniků? Nabízíme vám přehled těch podniků v lokalitě Hradiště nad Jizerou, které disponují vlastním parkovištěm.

Všechny restaurace - Hradiště nad Jizerou
1...

Vyberte si z těchto 1 firem

více informací o firmě Skála
restaurace
S vlastním parkováním

Skála

Hradiště nad Jizerou 22

Nabízíme každý den zcela netradiční prostory pro dobrý oběd, příjemnou večeři a uspořádání nejrůznějších akcí. Zázemí naší restaurace umožňuje pohodlně obsloužit 160 hostů a nechybí ani místo pro taneční zábavu.
M: +420 326 734 132

Dnešní provozní doba: 10.30-23.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek aktuální menu


Důležité vlastnosti:


Hradiště nad Jizerou - restaurace, restaurant nebo hospoda Hradiště nad Jizerou - v podniku je k dostání oběd Hradiště nad Jizerou - v podniku jsou k dostání večeře Hradiště nad Jizerou - k mání polední menu za výhodné ceny Hradiště nad Jizerou - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Hradiště nad Jizerou - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Hradiště nad Jizerou - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Hradiště nad Jizerou - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Hradiště nad Jizerou - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Hradiště nad Jizerou - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Hradiště nad Jizerou - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Hradiště nad Jizerou - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Hradiště nad Jizerou - se zajímavým výhledem, máte na co koukat Hradiště nad Jizerou - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Hradiště nad Jizerou - lze využít vlastní parkoviště
Hradiště nad Jizerou - vaří českou kuchyni


Reklama
Reklama
Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.