Restaurace  /  Kavárny  /  Bary  /  Pivovary
English
Hunger.cz - logo portálu Hunger
Ceník reklamy

(platný od 21.11.2016)


Objednávky, dotazy
VOLEJTE 702 333 444

Služby pro majitele/provozovatele restaurací, kaváren i barů Zdarma 3000 Kč/rok
nebo 300 Kč/měsíčně
V přehledech firem
Počet zobrazených fotografií u firmy 1 až 3
Upřednostnění před zdarma zápisy**** ne ano
Propagace událostí/akcí pomocí upozornění + zvýraznění ** ne ano
Zobrazení poledního menu v relevantní sekci ne ano
Možnost zakoupení TOP POZICE (pokud je volná) ne ano
Zobrazení rozšířených informací vč. parametrů (v přehledech) ano ano
V profilu jednotlivé firmy
Počet fotografií 1 až 8
Neomezené množství textu o firmě (např. možnost vložení videí) ne ano
Sdělení upozornění/události ** ne ano
Reklama na ostatní provozy v profilu ***** na restaurace v okolí, reklamní bannery ne
Rezervační okno ano ano
Zveřejňování poledního menu ne ano
Zveřejnění jídelního lístku ne ano
Facebook okno v profilu ne ano
Objednávání rozvozu přes hunger.cz*** ne ano
Další možnosti propagace
Uspořádání soutěže o vouchery + možnost upozornění pomocí banneru* 2000 Kč/1 soutěž 1000 Kč/1 soutěž
Zveřejnění PR článku (vyhrazujeme si právo ovlivnit obsah) 2000 Kč/1 článek 1000 Kč/1 článekDotazy a připomínky volejte na 702 333 444 nebo pište na info[zavinac]hunger.cz

Názvosloví ( Zadavatel – restaurace, kavárna, hospoda apod. – klient, který si objednává reklamu na portále hunger.cz Uživatel – návštěvník webu hunger.cz, příp. odběratel newsletterů, fanoušek facebookového profilu hunger.cz)


*Uspořádání soutěže

*SOUTĚŽ

Soutěž je zpoplatněna viz. ceník výše. Cena platí pro firmy, které spolupracují s Hunger.cz.

Jedním ze zajímavých možností marketingu je uspořádání soutěže o vouchery na konzumaci jídel či nápojů apod.. Soutěž probíhá v profilu daného podniku, skládá se ze 3 otázek, které musí soutěžící zodpovědět, aby se mohl soutěže účastnit (pokud není domluveno jinak).Je možné na ni poukázat pomocí banneru. (banner vytváří zadavatel). Soutěž je možné nastavit na období 1 měsíce či jiné. Po skončení soutěže z došlých odpovědí vylosujeme např. 3 výherce, kteří si výhru převezmou.

Co je cílem:

Zvýšení povědomí o značce zadavatele ve svém i širším okolí.
V případě využití banneru se úspěšnost násobí.
V neposlední řadě zadavatele navštíví nový potenciální zákazník, který se může kdykoliv vrátit.**Nastavení slevové akce, akční nabídky

**Nastavení slevové akce, akční nabídky

U nás můžete prezentovat nejen slevu, ale také upozornit na událost, která se koná ve Vašem podniku.*** Objednávání rozvozu přes Hunger.cz


*** Objednávání rozvozu přes Hunger.czJsme chopni zadavateli umožnit, aby hunger.cz mohl využít jako e-shop, přes který si jeho zákazníci mohou objednávat rozvoz jídla. (Tato funkce je zpoplatněna zvlášť - dohoda je vždy individuální mezi hunger.cz a zadavatelem).

Ve svém vlastním zájmu zadavatel poté umístí informaci o možnosti objednávky on-line přes hunger.cz na své webové stránky či facebook (pokud je provozuje) a odkáže přímo do svého firemního profilu.

(pzn.:Hunger.cz nevlastní žádná vozidla, jedná se tedy jen o zprostředkování objednávky.)

Co je cílem: Ne každý zadavatel má vlastní e-shop na svých webových stránkách, proto někteří uvítají možnost objednávek právě přes ext. e-shop.
Také díky známosti Hunger.cz je značná šance, že Rozvoz umíme podpořit i bannerem (zpoplatněno zvlášť).****Upřednostnění před zdarma zápisy v případě placeného umístěníUpřednostnění se vztahuje na přehledy ve všech kategoriích (ála restaurace, kavárny, s dětským koutkem atd. vyjma poledního menu a filtru "vše").
A to při prohlížení přehledů v lokalitách typu město, okres, kraj.

Firmu s placeným umístěním je možné přeskočit jen v případě, že má jiná firma zakoupen produkt (TOP POZICE KRAJ, TOP POZICE OKRES, TOP POZICE MĚSTO)*****Vypnutá reklama v profiluV profilech zdarma zobrazujeme skrz celým profilem reklamní bloky, a to zcela automaticky. V případě zpoplatněné prezentace již Vaše zákazníky nebude nic rušit. (netýká se „restaurací poblíž“)TOP POZICEPřednostní umístění banneru (Vaší reklamy) před všechny restaurace, kavárny i bary v určité lokalitě. O Vaší nabídce se tedy dozví Vaši potenciální zákazníci dříve, než o ostatních firmách z Vašeho okolí.