Vše  /  Restaurace  /  Kavárny  /  Bary  /  Pivovary
Facebook  |  English  |  Jobs
Co Vás zajímá v Česká republika vyberte
Kouření
Druh jídla
Druh menu
Kuchyně
Další vlastnosti

Hunger.cz - Restauranty, hospody, restaurace, kavárny, bary

Rádi bychom vás přivítali na stránkách Hunger.cz. Jde o katalog restaurací, restaurantů, hospod, kaváren i barů, ve kterém se snažíme ke každé restauraci, kavárně atd. poskytnout co nejvíce informací. Informace zobrazujeme pomocí chytrých ikonek v přehledech, ale další info Vám rádi poskytneme v detailu každého gastro provozu. Dozvíte se také, zda má restaurace právě otevřeno. Takže pokud máte hlad (hunger), pak je náš portál jedním z nejlepších zdrojů informací.Nejoblíbenější městaRestaurace si můžete vybírat podle lokality, kde se nacházejíPoslední aktualizované restaurace i kavárny

více informací o firmě Elixír
Elixír  (Litvínov)
Nabízíme každý den (i o VÍKENDY) polední menu. K večernímu posezení v restauraci nabízíme speciality na grilu z různých druhů masa a širokým výběrem čerstvých salátů.

více informací o firmě Vincent's diner
Vincent's diner  (Kolín)
Stylová americká restaurace. Ty nejlepší ingredience, tajemství původních receptur a originální příprava - to je tajemství našich lahodných jídel.

více informací o firmě Bernard pub
Bernard pub  (Smíchov)
Pokud Vás přepadne chuť na něco dobrého, je pro Vás připravena nabídka tradičních českých specialit, které vaříme pouze z těch nejlepších domácích surovin. Samozřejmě je pro Vás připraveno i pivečko Bernard.

více informací o firmě Kavárna Pražírna
Kavárna Pražírna  (Vinohrady)
Dokonce ani ve většině kaváren. Je to škoda, a proto jsme se u nás v Pražírně rozhodli znovu objevit vůni čerstvě pražené kávy.

více informací o firmě Restaurace Na Jejkově
Restaurace Na Jejkově  (Třebíč)
Naším cílem je vždy spokojený zákazník. Náš profesionálně vyškolený personál vždy nabízí kvalitní služby, ať už se jedná o přípravu nápojů či chutných pokrmů.

více informací o firmě Zámecká restaurace
Zámecká restaurace  (Dobříš)
K jídlu vám můžeme nabídnout speciality české i mezinárodní kuchyně, od studených a teplých předkrmů až po hlavní jídla o několika chodech.

více informací o firmě Amfora restaurant
Amfora restaurant  (Karlín)
Nabízíme hotová jídla, minutky, staročeskou kuchyni, míchané nápoje a koktejly.

více informací o firmě Ingot
Ingot  (Žďár nad Sázavou)
Klademe důraz na kvalitní gastronomii. Jídelní lístek přináší jídla moderní kuchyně a bere v potaz sezónnost, čerstvost surovin, regionální recepty, ale i samotný vzhled podávaných pokrmů. Ke kvalitě přispívá i využití nejmodernějšího kuchyňské vybavení. Součástí jídelníčku je i dětské menu a nabídka snídaní.

více informací o firmě Kamenný dům
Kamenný dům  (Liberec)
Užijte si příjemné chvíle v příjemné atmosféře s dobrým jídlem přímo z venkovního grillu se skleničkou dobrého vína

více informací o firmě Restaurant Hradčany - Hotel Savoy
Restaurant Hradčany - Hotel Savoy  (Hradčany)
Nabízíme příjemnou harmonickou atmosféru nejen hotelovým hostům, ale všem se zájmem o výjimečné gastronomické zážitky. Perfektní vyvážená chuť jídel je dána profesionalitou našich šéfkuchařů a výběrem těch nejlepších surovin.

více informací o firmě Hotel Artaban
Hotel Artaban  (Žirovnice)
Každý den pro Vás připravujeme výtečné pokrmy české kuchyně doplněné vybranými zahraničními specialitami. Náš tým kuchařů pracuje převážně s čerstvými lokálními surovinami, což je základem pro výtečnou chuť našich pokrmů.

více informací o firmě Pizzerie Zanzi
Pizzerie Zanzi  (Humpolec)
V naší restauraci se můžete těšit na pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin. Pro Váš maximální komfort nabízíme i možnost rozvozu jídel po Humpolci zdarma.

více informací o firmě Čestlická Vejmrda
Čestlická Vejmrda  (Čestlice)
V naší restauraci můžete zažít opravdu krásné chvíle s přáteli nebo s rodinou. Nabízíme kvalitní jídlo i pití.

více informací o firmě V Lázních
V Lázních  (Jílové u Prahy)
Vaříme pro Vás chutnou domácí kuchyni výhradně z čerstvých surovin. Pořádáme pro vás speciální víkendové akce.

více informací o firmě Santini garden restaurant
Santini garden restaurant  (Malá Strana)
Navštivte naši restauraci, která sídlí v jedinečném renesančním domě. Vychutnáte si u nás skvělá jídla, na která rozhodně nezapomenete. Připravili jsme pro Vás totiž menu plné nových kombinací chutí a vůní. Nebojíme se experimentovat a měnit nabídku podle sezónnosti plodin, a proto Vás nebudeme nikd

více informací o firmě U Růžové zahrady
U Růžové zahrady  (Děčín)
Zveme vás do našeho eklektického restaurantu, jehož hlavním rysem je otevřená kuchyně. Chceme, abyste se mohli podívat na to, jak se u nás pokrmy připravují. Sami můžete zhodnotit profesionalitu našich kuchařů, kteří vám rádi připraví nejen francouzské speciality, ale také české dobroty.

více informací o firmě Pivovar Dalešice
Pivovar Dalešice  (Dalešice)
Naše restaurace, kde pro Vás denně připravujeme poctivá pivovarská jídla, je zaměřena především na klasickou českou kuchyni.

více informací o firmě Restaurace Corrida
Restaurace Corrida  (Jaroměřice nad Rokytnou)
Provoz restaurace s bowlingem a s nabídkou mexických a italských jídel. Možnost pořádání svateb a soukromých i firemních akcí v sálu pro 90 lidí. V části restaurace s bowlingem se kouří.