Restaurace  /  Kavárny  /  Bary  /  Pivovary
Facebook  |  English
Co Vás zajímá v Česká republika vyberte
Kouření
Druh jídla
Druh menu
Kuchyně
Další vlastnosti

Hunger.cz - Restauranty, hospody, restaurace, kavárny, bary

Rádi bychom vás přivítali na stránkách Hunger.cz. Jde o katalog restaurací, restaurantů, hospod, kaváren i barů, ve kterém se snažíme ke každé restauraci, kavárně atd. poskytnout co nejvíce informací. Informace zobrazujeme pomocí chytrých ikonek v přehledech, ale další info Vám rádi poskytneme v detailu každého gastro provozu. Dozvíte se také, zda má restaurace právě otevřeno. Takže pokud máte hlad (hunger), pak je náš portál jedním z nejlepších zdrojů informací.Nejoblíbenější městaRestaurace si můžete vybírat podle lokality, kde se nacházejíPoslední aktualizované restaurace i kavárny

více informací o firmě Hotel U Brány
Hotel U Brány  (Uherský Brod)
Připravujeme pro Vás pestrý výběr jídel po celý den. Ochutnat u nás můžete různé speciality nebo klasická česká jídla.

více informací o firmě Továrna
Továrna  (Slaný)
Restaurant se nachází v bývalých prostorách textilní továrny, z čehož vychází název. Pochutnat si u nás můžete na českých dobrotách.

více informací o firmě Atrium - Hejtmanský dvůr
Atrium - Hejtmanský dvůr  (Slaný)
Nabízíme bohatý výběr gastronomických specialit české a světové kuchyně. Nabídka vychází z tradičních hodnot odpovídajících umístění a charakteru hotelu a nejnovější gastronomických trendů.

více informací o firmě Oblaca
Oblaca  (Žižkov)
Žižkovská televizní věž je dominantou Prahy a právě v ní najdete naši restauraci. Díky umístění náš restaurant nabízí nádherný výhled na metropoli. Nabízí ty nejlepší domácí produkty i sezónní jídla.

více informací o firmě Alizeé
Alizeé  (Jablonec nad Nisou)
Budeme rádi, pokud si u nás dáte něco dobrého. Všechna jídla i saláty si můžete odnést i domů v miskách a vaničkách. Dle přání hosta můžeme připravit i poloviční porce.

více informací o firmě Nebe
Nebe  (Česká Lípa)
Ochutnejte skvělou kuchyni, jejíž výsledky vám můžeme dovézt i domů. Nabízíme příjemné posezení např. u sledování sportovních přenosů. V letních měsících je možné posedět na zahrádce, která nabízí klidné prostředí ve středu města.

více informací o firmě Restaurace U Pily
Restaurace U Pily  (Žďár nad Sázavou)
Nabízíme vám týdenní obědové menu o třech chodech v cenové relaci od 79 Kč. Minutková jídla se zaměřením na českou a horáckou kuchyni, která najdete ve stálém jídelním lístku. Zorganizovaní oslav narozenin, firemních večírků malých svateb i smutečních hostin.

více informací o firmě Bar Dobré časy
Bar Dobré časy  (Žďár nad Sázavou)
V naší nabídce si přijdou na své, jak fajnšmekři dobrého a kvalitního piva, tak milovníci vína z Moravy. Pivo u nás nabízíme z pivovaru Chotěboř, ve kterém se pivo vaří podle staré receptury a tedy není nikterak ředěno a výsledkem je plná a hořká chuť, přesně taková jaká má být.

více informací o firmě Baroque
Baroque  (Kuks)
Pro rodinnou restauraci Baroque v Kuksu jsme zvolili dovětek místo s chutí. Nechceme jen uspokojit Vaše smysly, ale rádi bychom ve Vás vzbudili, případně jen osvěžili samotnou chuť k životu.

více informací o firmě Baroque ve dvoře
Baroque ve dvoře  (Dvůr Králové)
Pivnice a restaurace ve dvoře nese podtitul pivo s jídlem v jednom tónu, který je pro naši filozofii klíčový. Nesoustředíme svou pozornost pouze na kvalitní jídlo připravené z čerstvých a sezónních surovin a na dobré pivo, ale také na jejich vytříbené párování.

více informací o firmě Hotel a restaurace Prajzko
Hotel a restaurace Prajzko  (Hronov)
Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů.

více informací o firmě Restaurant Bohatka
Restaurant Bohatka  (Česká Skalice)
Zajišťujeme kompletní servis ke společenským akcím. Narozeninové oslavy, firemní akce, pietní obřady, školní setkání, svatby.

více informací o firmě Mertin
Mertin  (Chomutov)
Stylová restaurace nabízí výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně, zvláště si můžete pochutnat na specialitách ze zvěřiny. Přilehlý salonek tvoří ideální prostředí pro pořádání rodinných oslav, svateb a firemních akcí.

více informací o firmě Berounský medvěd
Berounský medvěd  (Beroun)
Návštěvníkům nabízíme speciality české kuchyně, bohatý sortiment minutek a k tomu samozřejmě všechny druhy našich piv. Pivovarská restaurace pojme až 100 hostů, salonek v prvním patře pohodlně usadí až 100 osob.

více informací o firmě Pizzerie Pepino
Pizzerie Pepino  (Pacov)
Nachází se v suterénních prostorách hotelu. Menu je složeno převážně ze specialit italské kuchyně jako je pizza, těstoviny a saláty, ale nechybí ani ryby, steaky nebo moučníky. Připraveno je i speciální polední týdenní menu.

více informací o firmě Pizzerie Na Náměstí
Pizzerie Na Náměstí  (Pacov)
Poctivá kovářská práce a masivní dřevo snoubí nadčasovost s nádechem původních tradic. Půvab pacovských věží plyne celým prostorem. Přijďte pocítit tu příjemnou, domácí atmosféru.

více informací o firmě Restaurace Letohrádek svatý Vojtěch
Restaurace Letohrádek svatý Vojtěch  (Počátky)
Navštivte stylovou restauraci a nechte se opečovávat našim dobově oblečeným, úslužným personálem. Kuchyně vychází z dobových kuchařek, suroviny čerpáme z vlastních zdrojů a blízkého okolí.

více informací o firmě Hostinec a penzion U Karásků
Hostinec a penzion U Karásků  (Počátky)
Naše restaurace se specializuje na pizzu, kde zajisťujeme rozvoz. K obědu nabízíme hotovky, večer slouží restaurace jako Music bar.sitemap