Restaurace  /  Kavárny  /  Bary  /  Pivovary
Facebook  |  English
Co Vás zajímá v Česká republika vyberte
Kouření
Druh jídla
Druh menu
Kuchyně
Další vlastnosti

Hunger.cz - Restauranty, hospody, restaurace, kavárny, bary

Rádi bychom vás přivítali na stránkách Hunger.cz. Jde o katalog restaurací, restaurantů, hospod, kaváren i barů, ve kterém se snažíme ke každé restauraci, kavárně atd. poskytnout co nejvíce informací. Informace zobrazujeme pomocí chytrých ikonek v přehledech, ale další info Vám rádi poskytneme v detailu každého gastro provozu. Dozvíte se také, zda má restaurace právě otevřeno. Takže pokud máte hlad (hunger), pak je náš portál jedním z nejlepších zdrojů informací.Nejoblíbenější městaRestaurace si můžete vybírat podle lokality, kde se nacházejíPoslední aktualizované restaurace i kavárny

více informací o firmě Hotel Vysočina
Hotel Vysočina  (Chotěboř)
Hotel a tedy i hotelová restaurace má výhodné umístění v centru města Chotěboř, kde můžete navštívit některou z místních památek, nebo se odtud vydat na cestu poznání přírodních krás Vysočiny.

více informací o firmě U Krokodýla
U Krokodýla  (Chotěboř)
Nekuřácká pizzerie a steak bar. Dostanete u nás ale i pořádný burger, saláty, grilované ryby a dezerty nebo i vegetariánské jídlo. Vaříme vždy z čerstvých a kvalitních surovin.

více informací o firmě Lanete
Lanete  (Golčův Jeníkov)
Hledáte místo, kde se dobře a levně najíte? Zveme Vás do stylově zařízeného prostředí restaurace LANETE. Bezdrátové připojení Wi-Fi zcela zdarma.

více informací o firmě Vila Markéta
Vila Markéta  (Ledeč nad Sázavou)
Stylová restaurace s 26 místy a letní venkovní terasou přímo u řeky Sázavy s 50 místy. Dvě mola na řece pro přistávání lodí. Oplocené bezplatné parkoviště pro 15 aut.

více informací o firmě Vinárna Pod Hradem
Vinárna Pod Hradem  (Ledeč nad Sázavou)
Kapacita restaurace je 30 míst, V letních měsících je k dispozici předzahrádka. Konají se zde i rodinné oslavy, svatby, firemní večírky.

více informací o firmě Hotel Sázava
Hotel Sázava  (Ledeč nad Sázavou)
Hotel disponuje restaurací pro cca 35 osob, nekuráckým salónkem pro cca 20 osob, velkým tanečním sálem pro 100 - 200 osob, nově si u nás můžete zahrát na dvou elektronických šipkách.

více informací o firmě Restaurace U Martina
Restaurace U Martina  (Ledeč nad Sázavou)
Snažíme se vařit poctivá jídla z poctivých surovin. V týdnu nabízíme polední menu, o víkendech pak minutkovou kuchyni. Pořádámé také rodinné oslavy, svatby a nabízíme cateringové služby.

více informací o firmě Bowling bar
Bowling bar  (Ždírec nad Doubravou)
Můžeme Vám nabídnout dvě kvalitní německé bowlingové dráhy, dostatek míst k sezení uvnitř, bar se správnou atmosférou, venkovní posezení na letní terase, točené pivo, lahvové nealkoholické pivo a další nápoje.

více informací o firmě Hotel Podhrad
Hotel Podhrad  (Hluboká nad Vltavou)
Stylová restaurace hotelu Podhrad Vám dopřeje to nejlepší z české kuchyně, místní i národní speciality, které vychází z lidových i kulinářských tradic. Skvělý gastronomický zážitek můžete podtrhnout výběrem z nejkvalitnějších vín z vyhlášených oblastí.

více informací o firmě Jerry's - Take away and Delivery
Jerry's - Take away and Delivery  (Řepy)
Stravování ve stylu american fast food, přijďte ochutnat pizzu, steaky či těstoviny.

více informací o firmě Selský dvůr
Selský dvůr  (Vyškov)
V naší restauraci nabízíme skvělá jídla za příjemné ceny. Byli jsme oceněni známkou Czech Specials.

více informací o firmě Pizzerie Café Bar La Fabrika
Pizzerie Café Bar La Fabrika  (Třebíč)
Hotel nabízí ubytování v Třebíči ve vybavených pokojích nebo v apartmánu s koupelnou, wc a wifi. Kromě ubytování nabízí Hotel & Apartments U Černého orla Třebíč vlastní wellness (sauna, whirlpool). K dispozici je právě i café bar, ve kterém můžete strávit příjemné chvíle.

více informací o firmě Černý medvěd
Černý medvěd  (Prachatice)
Restaurant je umístěn do atraktivních prostor historického domu z dob pánů z Rabštejna a Rožmberků. Najdete jej vedle muzea naproti radnici.

více informací o firmě Krčma u Rytíře Střely
Krčma u Rytíře Střely  (Krucemburk)
Krčma s kapacitou 33 míst umožňuje pořádání rodinných oslav, rautů, firemních večírků, banketů a nabízí příjemné posezení s výbornou teplou i studenou kuchyní.

více informací o firmě Red Rat Steak Republic
Red Rat Steak Republic  (Šumperk)
Texasko-mexická kuchyně, jejíž původ bychom našli již u Aztéků, je uvolněné stolování, pravá tequila z agáve, rozmanité a pestré prostředí. Texaská kuchyně to je i pravý hovězí steak.

více informací o firmě Nad Alejí
Nad Alejí  (Břevnov)
Nabídka teplých i studených jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů.

více informací o firmě Dublin bar
Dublin bar  (Světlá nad Sázavou)
Příjemné prostředí s dřevěnými prvky, které vytváří pohodu k posezení u příjemné romantické večeře ve dvou i pro firemní večírek, či celou partu lidí, kteří se chtějí bavit se svými přáteli.

více informací o firmě Café Nová galerie
Café Nová galerie  (Vinohrady)
Navštivte kavárnu v prostorách Nové galerie.sitemap