Restaurace  /  Kavárny  /  Bary  /  Pivovary
Facebook  |  English
Co Vás zajímá v Česká republika vyberte
Kouření
Druh jídla
Druh menu
Kuchyně
Další vlastnosti

Hunger.cz - Restauranty, hospody, restaurace, kavárny, bary

Rádi bychom vás přivítali na stránkách Hunger.cz. Jde o katalog restaurací, restaurantů, hospod, kaváren i barů, ve kterém se snažíme ke každé restauraci, kavárně atd. poskytnout co nejvíce informací. Informace zobrazujeme pomocí chytrých ikonek v přehledech, ale další info Vám rádi poskytneme v detailu každého gastro provozu. Dozvíte se také, zda má restaurace právě otevřeno. Takže pokud máte hlad (hunger), pak je náš portál jedním z nejlepších zdrojů informací.Nejoblíbenější městaRestaurace si můžete vybírat podle lokality, kde se nacházejíPoslední aktualizované restaurace i kavárny

více informací o firmě Krčma u Rytíře Střely
Krčma u Rytíře Střely  (Krucemburk)
Krčma s kapacitou 33 míst umožňuje pořádání rodinných oslav, rautů, firemních večírků, banketů a nabízí příjemné posezení s výbornou teplou i studenou kuchyní.

více informací o firmě Red Rat Steak Republic
Red Rat Steak Republic  (Šumperk)
Texasko-mexická kuchyně, jejíž původ bychom našli již u Aztéků, je uvolněné stolování, pravá tequila z agáve, rozmanité a pestré prostředí. Texaská kuchyně to je i pravý hovězí steak.

více informací o firmě Nad Alejí
Nad Alejí  (Břevnov)
Nabídka teplých i studených jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů.

více informací o firmě Dublin bar
Dublin bar  (Světlá nad Sázavou)
Příjemné prostředí s dřevěnými prvky, které vytváří pohodu k posezení u příjemné romantické večeře ve dvou i pro firemní večírek, či celou partu lidí, kteří se chtějí bavit se svými přáteli.

více informací o firmě Café Nová galerie
Café Nová galerie  (Vinohrady)
Navštivte kavárnu v prostorách Nové galerie.

více informací o firmě U Kubínů
U Kubínů  (Přibyslav)
Provozujeme restauraci v našem penzionu s nabídkou dobré české a mezinárodní kuchyně.

více informací o firmě Hospůdka Na Radnici
Hospůdka Na Radnici  (Vysočany)
Nabídka hlavních jídel, těstovin, salátů, dezertů a specialit české kuchyně.

více informací o firmě Wellness hotel Harmony
Wellness hotel Harmony  (Třešť)
Klademe důraz na kvalitní a prověřené suroviny z místních zdrojů. Lehká jídla, se kterými si udržíte svoji harmonii. Nabízí šetrně připravená jídla z kvalitních surovin, která jsou málo tučná, zdravá a lehce stravitelná.

více informací o firmě U Černého orla
U Černého orla  (Telč)
Přízemní restaurace pro 85 osob členěná na dva salonky, součástí je i privátní salonek pro 10 osob. V letních měsících je před podloubím navíc zařizována předzahrádka. V části prvního poschodí je místnost s tanečním parketem.

více informací o firmě Švejk restaurant Telč
Švejk restaurant Telč  (Telč)
Najdete nás v historických prostorách provozních budov telčského zámku. Klenuté stropy dokonale ladí s dřevěnou podlahou, masivním dřevěným nábytkem a obložením stěn. Interiér doplňují barevné okenní vitráže a všudypřítomná tvář dobrého vojáka Švejka od Josefa Lady.

více informací o firmě Restaurant Zach
Restaurant Zach  (Telč)
Situována v historickém centru města. Při posezení na naší zahrádce se Vám naskytne jedinečný pohled na malebné renesanční náměstí Zachariáše z Hradce. Vnitřní interiér nově zrekonstruované restaurace je zařízen čistým moderním stylem a nabízí posezení pro 80 hostů.

více informací o firmě Restaurace Rafael
Restaurace Rafael  (Brtnice)
Restaurace penzion Rafael se nachází v samotném srdci českomoravské vrchoviny. Naleznete nás na půli cesty mezi Prahou a Vídní na staré Císařské cestě, která pochází ze 14. století.

více informací o firmě Radniční restaurace
Radniční restaurace  (Brtnice)
Přijďte posedět do naší restaurace ve stylovém prostředí a původní stropní klenbou a ochutnejte naší výbornou českou kuchyni.

více informací o firmě Restaurace Na Hřišti
Restaurace Na Hřišti  (Brtnice)
Nachází se přímo v areálu TJ Sokol Brtnice. Nabídne Vám snídaně, obědy a večeře. Výběr z denního menu nebo ze stálého jídelního lístku.

více informací o firmě Zámecký dům
Zámecký dům  (Mělník)
V naší restauraci pro Vás denně připravujeme tradiční jídla asijské kuchyně, čínské speciality, nově také sushi a další vybrané pokrmy.

více informací o firmě Nebe
Nebe  (Česká Lípa)
Ochutnejte skvělou kuchyni, jejíž výsledky vám můžeme dovézt i domů. Nabízíme příjemné posezení např. u sledování sportovních přenosů. V letních měsících je možné posedět na zahrádce, která nabízí klidné prostředí ve středu města.

více informací o firmě Havana
Havana  (Strakonice)
Kavárna je zařízena v kubánském stylu, s fotografiemi z Kuby, Wi-Fi připojení zdarma, při návštěvě se psem - pes dostává vodu a piškoty zdarma, v nabídce kavárny kromě snídaňového menu a poledního menu je občerstvení k dispozici po celý den.

více informací o firmě Restaurace Na Bejkárně
Restaurace Na Bejkárně  (Benešov)
Najdete nás jen 2 km od zámku Konopiště. Najde u nás místo až 200 osob, máme samostatný nekuřácký salonek a jídelnu. Můžete u nás konat svatby, rodinné i firemní oslavy.sitemap