Restaurace  /  Kavárny  /  Bary  /  Pivovary
English
Co Vás zajímá vyberte
Kouření
Druh jídla
Druh menu
Kuchyně
Další vlastnosti

Hunger.cz - Restauranty, hospody, restaurace, kavárny, bary

Rádi bychom vás přivítali na stránkách Hunger.cz. Jde o katalog restaurací, restaurantů, hospod, kaváren i barů, ve kterém se snažíme ke každé restauraci, kavárně atd. poskytnout co nejvíce informací. Informace zobrazujeme pomocí chytrých ikonek v přehledech, ale další info Vám rádi poskytneme v detailu každého gastro provozu. Dozvíte se také, zda má restaurace právě otevřeno. Takže pokud máte hlad (hunger), pak je náš portál jedním z nejlepších zdrojů informací.Nejoblíbenější městaRestaurace si můžete vybírat podle lokality, kde se nacházejíPoslední aktualizované restaurace i kavárny

více informací o firmě Střepina
Střepina  (Pelhřimov)
Celodenní stravování v Pelhřimově. Pokud se chcete rychle ale kvalitně najíst či občerstvit, jsou pro Vás každodenně připravena hotová jídla. Samozřejmostí je také široká nabídka minutkové kuchyně.

více informací o firmě Kanada pizza & restaurant
Kanada pizza & restaurant  (Vokovice)
Restaurace v Kanadském stylu s kapacitou 60 míst , kde můžete posedět, popít, ale hlavně se dobře najíst z jídelního lístku a vložené denní nabídky. Letní zahrádka s grilem, udírnou, kapacita zahrádky je 60 míst. K dispozici velké parkoviště.

více informací o firmě Kozlovna U Zelené ratolesti
Kozlovna U Zelené ratolesti  (České Budějovice)
Originální značková restaurace, ve které točíme několik druhů piv a nabízíme široký výběr jídel na grilu. V létě můžete využít venkovní zahrádku.

více informací o firmě U Raušů
U Raušů  (Velká Bíteš)
Chcete si pochutnat na lahodné staročeské kuchyni, nebo máte chuť spíše na speciality zahraniční kuchyně? Pro milovníky české i mezinárodní kuchyně jsme tu my.

více informací o firmě Ponte di Pietra
Ponte di Pietra  (Pelhřimov)
Tradiční italská pizzerie, kterou najdete v centru města, kousek od hlavního náměstí a v těsné blízkosti dolní (Jihlavské) brány.

více informací o firmě Restaurant Pražan
Restaurant Pražan  (Bubeneč)
Nabízíme vám k využití prostory našeho restaurantu, které mohou být využity kromě běžného provozu také k oslavám či jiným společenským akcím a událostem.

více informací o firmě Moravia Top restaurant
Moravia Top restaurant  (Chodov)
Restaurace se nachází v centrální části hotelu, je nekuřácká a hosté zde mohou ochutnat jak klasickou českou, tak i moravskou kuchyni. Nově zde nabízí, nejen pro hotelové hosty, ale i pro širokou veřejnost, polední menu.

více informací o firmě Benada Restaurant
Benada Restaurant  (Vysočany)
Nabízíme vám neobyčejný zážitek z každého jídla, které u nás ochutnáte. Najíst se u nás můžete v interiéru vytvořeném v duchu funkcionalistické atmosféry. Obslouží vás vždy dobře naladěná a příjemná obsluha.

více informací o firmě U krále Ječmínka
U krále Ječmínka  (Prostějov)
Výtečná kuchyně, originální atmosféra. Na výčepu najdete až 5 druhů u nás uvařeného poctivého piva. Pro přespolní i hosty domácí jsme připraveni připravit oslavy, večírky a různé jiná společenské posezení.

více informací o firmě Stará Masna
Stará Masna  (Kroměříž)
Zaujmeme Vás českou kuchyní, denním menu, 5 druhy piva na čepu a hudebním programem, restaurace s kapacitou 150 míst a 2 salonky a dětským koutkem, velkým parkovištěm.

více informací o firmě Siddharta Café
Siddharta Café  (Staré Město)
Kouzlo konceptu eatmosphere, které se ukrývá v prostorách luxusního butikového Buddha-Bar Hotelu Prague, spočívá ve spojení vynikající gastronomie, inspirativního designu a jedinečné polohy v srdci historické Prahy.

více informací o firmě La Carreta
La Carreta  (Plzeň)
Máte rádi pikantní mexickou kuchyni? V tom případě Vás pohostíme opravdu královsky. Z některých jídel Vám bude hořet "zapatama". Samozřejmě se u nás najdou pokrmy, které pikantní nejsou, potěšíme tedy i ty, kteří mají radši jídla, která nepálí.

více informací o firmě Národní dům
Národní dům  (Podbořany)
Dobře se najíst, to je kumšt. Nabízíme Vám ovšem jednoduché řešení, přijďte a ochutnejte naše česká i zahraniční jídla.

více informací o firmě Zámecká restaurace
Zámecká restaurace  (Roudnice nad Labem)
V kuchyni umíme připravit opravdu vše na co si jen vzpomenete: hotová jídla, minutky, zvěřinu, ryby, těstoviny, krajové i národní speciality, jídla vzdálených zemí, zeleninové saláty nebo zmrzlinové poháry.

více informací o firmě Jelínkova vila
Jelínkova vila  (Velké Meziříčí)
Přijďte si posedět do příjemného prostředí rybí restaurace, které Vás zaujme originálním interiérem ve stylu starého mlýna. Nabízíme sladkovodní rybí speciality a vlastní nefiltrované, nepasterizované pivo Harrach.

více informací o firmě Šalanda
Šalanda  (Rakovník)
Vzorný hostinský podnik krušovický.

více informací o firmě Pod zámkem
Pod zámkem  (Krásný Dvůr)
V příjemném prostředí restaurace si můžete vychutnat pokrmy české a mezinárodní kuchyně, obzvlášť Vám chceme nabídnout i speciality pestré kavkazské kuchyně.

více informací o firmě Zámecká Pizzerie
Zámecká Pizzerie  (Roztoky)
Upečeme Vám skvělou pizzu, kterou můžete sníst u nás nebo Vám ji dovezeme až pod nos.