Restaurace, kavárny, bary
KadaňKadaň

Vypnout všechny filtry:


Hledej podle více parametrů najednou

Restaurace, kavárny - Kadaň

Restaurace a kavárny Kadaň jsou firmy z gastronomie a stravování, kde se můžete najíst, napít apod. Najdete u nás 'nejen' tyto výběry: restaurace (vč. restaurantů, hospod i bister), kavárny (vč. cukráren, čajoven) a bary (vč. vináren) v České republice. Filtrovat můžete nejen dle lokality a typu provozu, ale také podle kuchyně a dalších kritérií.

Jak vybrat vhodnou restauraci nebo kavárnu

Chápeme, že každého zákazníka láká jiný druh restaurace či kavárny. Proto jsme pro Vás připravili základní rozdělení stravovacích provozů, jelikož jsou mezi nimi někdy i značné rozdíly.


Jen restaurace - Kadaň

Restaurace, hospody nebo restauranty Kadaň někteří lidé navštěvují denně. Do restaurací se chodí nejčastěji kvůli dobrému jídlu, ale můžete zde posedět i u sklenky vína. V restauraci je zvykem při zaplacení nechat spropitné. Je to odměna pro číšníka, který se Vám věnoval.


Jen kavárny - Kadaň

Do kavárny a café baru Kadaň většina zákazníků chodí zejména kvůli dobré kávě a prostoru, který vybízí ke klidu a pohodě. Samozřejmě se v kavárnách konají různá obchodní jednání, ale i ta probíhají bez spěchu. Kávu je totiž důležité vychutnat. Na tomto hesle si zakládá každá kavárna.


Restaurace dle kuchyně - Kadaň

Druhy restaurací, kaváren i barů z hlediska země nebo regionu, ke kterému se daná restaurace hlásí. Ty nejdůležitější Vám popíšeme blíže.

České a staročeské

České a staročeské restaurace a hospody jsou typické českou kuchyní a jídly z českých luhů a hájů. Do těch patří nejen Čechy, ale i Morava a Slezsko. Česká jídla zde ochutnávají nejen Češi, ale i zahraniční turisté. Dostat tu můžete česká jídla, mezi která patří svíčková, guláš nebo vepřo knedlo zelo.


Restaurace dle dispozic - Kadaň

Čím by měla disponovat Vaše ideální restaurace? Zahrádkou, se snadným přístupem pro vozíčkáře nebo třeba dětským koutkem. Věnujme se nyní tomu, jaké dispozice jsou pro Vás důležité.

Restaurace a kavárny - s dětským koutkem

Restaurace s dětským koutkem začínají být velmi populární. Zejména po babyboomu je více rodin, který chtějí zajít na rodinný oběd, ale zároveň chtějí dětem dopřát možnost hry.

Všechny restaurace - Kadaň


1...

Vybrat si můžete z těchto 4 restaurací

fotografie U Karla IV.

U Karla IV.

Jana Švermy 13
Ústecký, Chomutov, Kadaň

Restaurace se nachází v centru města na pěší zóně. Stylový restaurant je součástí penzionu.
M: 737 517 996

Dnešní provozní doba: 11.00-23.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:


Kadaň -  restaurace, restaurant nebo hospoda Kadaň - v restauraci je k dostání oběd Kadaň - v restauraci jsou k dostání večeře Kadaň - v restauraci nabízí polední menu za výhodné ceny Kadaň - rozvoz jídel - dovezou Vám jídlo až domů nebo do práce Kadaň - v restauraci mají dětský koutek - vhodné pro děti Kadaň - v restauraci mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Kadaň - v restauraci mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Kadaň - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Kadaň - v restauraci mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Kadaň - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Kadaň - v restauraci lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Kadaň - v restauraci lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Kadaň - restaurace se zajímavým výhledem, máte na co koukat Kadaň - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Kadaň - české restaurace - vaří českou kuchyni Kadaň - vaří mezinárodní kuchyni


Externí odkazy - další nformace a recenze:
(otevírají se v novém okně)
Facebook   Google   Foursquare   Yelp   Firmy.cz  
Reklama
Reklama
fotografie U Věžičky

U Věžičky

Poštovní 741
Ústecký, Chomutov, Kadaň

Navštivte jednu z tradičních kadaňských hospod, ve které je stále "natřískáno". Nebudete litovat, točí se dobré pivo a vaří se dobré jídlo. Podnik si na nic nehraje a právě proto nemá o stálé zákazníky nouzi.
M: +420 777 121 614

Dnešní provozní doba: 10.00-23.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

Důležité vlastnosti:


Kadaň -  restaurace, restaurant nebo hospoda Kadaň - v restauraci je k dostání oběd Kadaň - v restauraci jsou k dostání večeře Kadaň - v restauraci nabízí polední menu za výhodné ceny Kadaň - v restauraci mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Kadaň - v restauraci mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Kadaň - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Kadaň - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Kadaň - v restauraci lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Kadaň - v restauraci lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Kadaň - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Kadaň - české restaurace - vaří českou kuchyni Kadaň - staročeské restaurace - vaří staročeskou kuchyni


Externí odkazy - další nformace a recenze:
(otevírají se v novém okně)
Facebook   Google   Foursquare   Firmy.cz  
více informací o firmě Pizzerie Arena

Pizzerie Arena

Komenského 1642
Ústecký, Chomutov, Kadaň

Nabízíme velký výběr pizz, těstovin a salátů, na objednávku je možné nabídnout minutky, které jsou v našem jídelním lístku.
M: +420 728 301 859

Dnešní provozní doba: 15.00-22.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek objednej rozvoz


Důležité vlastnosti:


Kadaň - v restauraci jsou k dostání večeře Kadaň - v restauraci je k dostání večerní menu za výhodné ceny Kadaň - rozvoz jídel - dovezou Vám jídlo až domů nebo do práce Kadaň - v restauraci mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Kadaň - v restauraci mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Kadaň - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Kadaň - v restauraci mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Kadaň - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem
Kadaň - vaří italskou kuchyni


více informací o firmě U Svaté brány

U Svaté brány

Jana Švermy 18
Ústecký, Chomutov, Kadaň

Nabízíme jídla italské a středomořské kuchyně. Zajišťujeme rozvoz pizzy a cateringové služby.
M: 474 343 295

Dnešní provozní doba: 11.30-22.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek aktuální menu


Důležité vlastnosti:


Kadaň -  restaurace, restaurant nebo hospoda Kadaň - v restauraci je k dostání oběd Kadaň - v restauraci jsou k dostání večeře Kadaň - v restauraci nabízí polední menu za výhodné ceny Kadaň - rozvoz jídel - dovezou Vám jídlo až domů nebo do práce Kadaň - v restauraci mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Kadaň - v restauraci mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Kadaň - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Kadaň - v restauraci mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Kadaň - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Kadaň - v restauraci lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Kadaň - v restauraci lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Kadaň - restaurace se zajímavým výhledem, máte na co koukat Kadaň - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Kadaň - české restaurace - vaří českou kuchyni Kadaň - vaří italskou kuchyni


Externí odkazy - další nformace a recenze:
(otevírají se v novém okně)
Facebook   Google   Foursquare   Firmy.cz  
Reklama
Strana č.1 z 1
1...


Restaurace Kadaň

Restaurace, kavárny - KadaňJste z Kadaně nebo Kadaní jen projíždíte? Ať je to tak nebo tak, navštívili jste v poslední době nějakou zajímavou restauraci, kavárnu nebo bar? Ohodnoťte ji nebo nám o tom řekněte třeba e-mailem na info[zavinac]hunger.cz!Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.