Restaurace, kavárny, bary
okres DomažliceOkres Domažlice

Vypnout všechny filtry:


Hledej podle více parametrů najednou
Všechny restaurace - Okres Domažlice


1...

Vyberte si z těchto 2 firem

fotografie Konšelský šenk

Konšelský šenk

Vodní 33
Plzeňský, Domažlice, Domažlice

Naše restaurace vám nabídne tradiční evropské a italské speciality. Ty si můžete vychutnat i ve dvoře na příjemné letní zahrádce. Používáme výhradně čerstvé suroviny.
M: 379 720 222

Dnešní provozní doba:

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

Důležité vlastnosti:


Domažlice -  restaurace, restaurant nebo hospoda Domažlice - v restauraci je k dostání oběd Domažlice - v restauraci jsou k dostání večeře Domažlice - v restauraci mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Domažlice - v restauraci mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Domažlice - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Domažlice - v restauraci mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Domažlice - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Domažlice - lze využít vlastní parkoviště
Domažlice - vaří italskou kuchyni


Reklama
Reklama
fotografie Nemanský mlýn

Nemanský mlýn

Havlovice 22
Plzeňský, Domažlice, Domažlice

Využijte náš podnik jako místo ke konání firemních, prezentačních akcí, oslav a rautů, ale také jako místo, kde lze strávit velice příjemný romantický večer s tlumenými světly a hořícími svíčkami. V letních měsících je v provozu velká zahradní restaurace s vlastním barem, grilem a udírnou.
M: +420 379 725 188

Dnešní provozní doba: 11.00-21.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

Důležité vlastnosti:


Domažlice -  restaurace, restaurant nebo hospoda Domažlice - v restauraci je k dostání oběd Domažlice - v restauraci jsou k dostání večeře Domažlice - v restauraci mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Domažlice - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Domažlice - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Domažlice - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Domažlice - lze využít vlastní parkoviště
Domažlice - české restaurace - vaří českou kuchyni


Externí odkazy - další nformace a recenze:
(otevírají se v novém okně)
Facebook   Google   Tripadvisor   Foursquare   Firmy.cz  
Strana č.1 z 1
1...


Restaurace Okres Domažlice


Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.