1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. Restaurace, kavárny
  4.  » 
  5. Královéhradecký
  6.  » 
  7. okres Náchod
  8.  » 
  9. Meziměstí

Restaurace, kavárny, bary
MeziměstíMeziměstí

Vypnout všechny filtry:


Hledej podle více parametrů najednou
Všechny restaurace - Meziměstí


1...

Vybrat si můžete z těchto 2 restaurací

fotografie Restaurace Švejk

Švejk

Dlouhá 138
Královéhradecký, Náchod, Meziměstí

Staročeská kuchyně, kde každé jídlo, které vám servírujeme je vyrobeno z čerstvých surovin. Vaříme českou klasiku i moderní gastronomii bez umělých dochucovadel a polotovarů.
M: +420 702 208 549

Dnešní provozní doba: 11.00-21.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek aktuální menu


Důležité vlastnosti:


Meziměstí -  restaurace, restaurant nebo hospoda Meziměstí - v restauraci je k dostání oběd Meziměstí - v restauraci jsou k dostání večeře Meziměstí - v restauraci nabízí polední menu za výhodné ceny Meziměstí - v restauraci mají dětský koutek - vhodné pro děti Meziměstí - v restauraci mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Meziměstí - v restauraci mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Meziměstí - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Meziměstí - v restauraci mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Meziměstí - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Meziměstí - v restauraci lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Meziměstí - v restauraci lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Meziměstí - lze využít vlastní parkoviště
Meziměstí - české restaurace - vaří českou kuchyni Meziměstí - staročeské restaurace - vaří staročeskou kuchyni


Reklama
Reklama
fotografie Bowling Walzel

Bowling Walzel

Dlouhá 138
Královéhradecký, Náchod, Meziměstí

Přijďte si zahrát bowling na tu nejmodernější dráhu! V Centru Walzel Vám nabízíme čtyři dráhy QubicaAMF, které jsou strojově mazané. Díky tomu je naše bowlingová herna vždy v perfektním stavu a připravená na Vaši hru.
M: +420 702 208 610

Dnešní provozní doba: 13.00-21.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:


Meziměstí - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Meziměstí - v restauraci mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Meziměstí - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Meziměstí - v restauraci lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Meziměstí - v restauraci lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Meziměstí - lze využít vlastní parkoviště
Meziměstí - české restaurace - vaří českou kuchyni


Strana č.1 z 1
1...


Restaurace Meziměstí


Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.