Vincent's diner

restaurace,bar

Napiš recenziStylová americká restaurace. Ty nejlepší ingredience, tajemství původních receptur a originální příprava - to je tajemství našich lahodných jídel.

Dnešní provozní doba:


Důležité vlastnosti:

Kolín - restaurace, restaurant nebo hospoda Kolín - v podniku je k dostání snídaně Kolín - v podniku je k dostání oběd Kolín - v podniku jsou k dostání večeře Kolín - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Kolín - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Kolín - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Kolín - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Kolín - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Kolín - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Kolín - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Kolín - vaří americkou kuchyni

Reklama

Reklama

Mapa - jak se k nám dostanete:
Parametry, vlastnosti, dispozice firmy
Vincent's diner


Parametry podniku Aktuální stav
Název Vincent's diner
Kontakty
(externí odkazy se otevřou v novém okně)
Karlovo náměstí 7
Kolín
Telefon:  776 559 963
E-mail:  vincents@diner.cz
Web:
Typ provozu restaurace
Kuchyně americká, burgerová
Nabízí jídla snídaně, obědy, večeře
Nabízí menu dětské
Stravenky Ticket restaurant, Sodexho, Cheque Dejenuer
Platební karty Master Card, Visa, Maestro
Kuřácké prostory nekuřácká
Rozvoz jídel Ne
S dětským koutkem Ne
Se salonkem Ne
S živou hudbou (min. 1xtýdně) Ne
Wifi Ne
Bezbariérový přístup Ano
Vstup se psem / domácím mazlíčkem Ano
Se zahrádkou Ano
Počet míst na zahrádce 18
Počet míst k sezení 30
Metro v dosahu 300m -
Bus/Tram do 300m bus Pošta
Blízko se nachází Regionální muzeum, Synagoga, Chrám sv. Bartoloměje
S výhledem na -
Parkování na náměstí placené
Další zajímavosti Provozujeme stylovou americkou restauraci s nabídkou domácích burgerů, steaků, sendvičů, salatů nebo původních amer. palačinek s javorovým sirupem.
Doporučená jídla: Megapánev - Křupavé kuřecí řízečky, Vincentovi grilovaná žebra, hovězí burger, obalované cibulové kroužky a výběr ze dvou dipů a příloh, Vincent´s LA Rump Steak (3/4lb grilované květové špičky s Vincentovým Red-eye BBQ dipem), Originál Vincent’s Classic (burger - 1/2 libry (226 g) mletého hovězího masa nejvyšší kvality, křupavé na povrchu a šťavnaté uvnitř, podávané v osmažené sezamové housce s hořčicí, rajčatovým relishem, hlávkovým salátem, rajčaty, okurkou a cibulí)
Pondělí -
Úterý -
Středa -
Čtvrtek -
Pátek -
Sobota -
Neděle -
Pivo lahvové - Pilsner Urquell 12, Heineken, Desperados, NA Birell
Káva -


Reklama

ReklamaPřidání recenze pro Vincent's diner


Napiš recenzi

Ohodnoť Vincent's diner
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
Vincent's diner


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2016-11-11 13:27:52
Jídlo: 4 Obsluha: 5 Interiér: 1 Cena/kvalita: 3 Cena jídla: 130 Kč

Další info:

V restauraci byla velká zima, přestože po upozornění nám bylo obsluhou sděleno, že je v restauraci teplo, přinejmenším, že jim přijde, že je tam teplo, topení však bylo spíše vlažné. Pro dlouhodobé sezení v zimních měsících nevhodné. Podotýkám, že ostatní hosté (případně známí obsluhy a kuchaře) svůj čas v restauraci trávili v bundách... Zvláštní, když tam bylo takové teplo... Doba čekání na jídlo - třičtvrtě hodiny, přestože jídlo nebylo nijak zvlášť složité na přípravu. Steakové maso (vepřové) tuhé, kuřecí maso nedosolené, jídlo napůl studené, omáčky k jídlu příšerné (zvlášť barbecue omáčka...). Prostředí restaurace pěkné, avšak jídlo (alespoň pokud se týká hlavních jídel) naprosto strašné. V minulosti v této restauraci vařili podstatně lépe. Chtělo by to změnit kuchaře. Po upozornění obsluhy na tuhé maso, bylo obsluhou řečeno, že si ostatní maso chválí a že si příště máme dát kuřecí. Myslím, že toto je naprosto neseriózní a neprofesionální chování... Zároveň si myslím, že není vhodné brát do restaurace psa, přestože sama jsem milovnicí psů a rovněž jednoho vlastním + pár dalších chlupáčů ze světa zvířat... Návštěvu této restaurace bohužel nedoporučuji, alespoň ne v době obědů...


Datum návštěvy: 11.11.2016
Kontakt: ****a.zelvicka@seznam.cz
Průměr hodnocení: Vincent's diner — Review Rating: 2.7 z 5
Vincent's diner — Review, Hodnocení Rating: 3

out of 5
založeno na 1 hodnoceních.


Reklama

Reklama


Datum poslední aktualizace: 11.11.2016


Mapa - jak se k nám dostanete:Reklama

Reklama


  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.