Vincent's diner

restaurace,bar

Napiš recenzi
Reklama

Reklama

Mapa - jak se k nám dostanete:


Přidání recenze pro Vincent's diner


Napiš recenzi

Ohodnoť Vincent's diner
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
Vincent's diner


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2016-11-11 13:27:52
Jídlo: 4 Obsluha: 5 Interiér: 1 Cena/kvalita: 3 Cena jídla: 130 Kč

Další info:

V restauraci byla velká zima, přestože po upozornění nám bylo obsluhou sděleno, že je v restauraci teplo, přinejmenším, že jim přijde, že je tam teplo, topení však bylo spíše vlažné. Pro dlouhodobé sezení v zimních měsících nevhodné. Podotýkám, že ostatní hosté (případně známí obsluhy a kuchaře) svůj čas v restauraci trávili v bundách... Zvláštní, když tam bylo takové teplo... Doba čekání na jídlo - třičtvrtě hodiny, přestože jídlo nebylo nijak zvlášť složité na přípravu. Steakové maso (vepřové) tuhé, kuřecí maso nedosolené, jídlo napůl studené, omáčky k jídlu příšerné (zvlášť barbecue omáčka...). Prostředí restaurace pěkné, avšak jídlo (alespoň pokud se týká hlavních jídel) naprosto strašné. V minulosti v této restauraci vařili podstatně lépe. Chtělo by to změnit kuchaře. Po upozornění obsluhy na tuhé maso, bylo obsluhou řečeno, že si ostatní maso chválí a že si příště máme dát kuřecí. Myslím, že toto je naprosto neseriózní a neprofesionální chování... Zároveň si myslím, že není vhodné brát do restaurace psa, přestože sama jsem milovnicí psů a rovněž jednoho vlastním + pár dalších chlupáčů ze světa zvířat... Návštěvu této restaurace bohužel nedoporučuji, alespoň ne v době obědů...


Datum návštěvy: 11.11.2016
Kontakt: ****a.zelvicka@seznam.cz
Průměr hodnocení: Vincent's diner — Review Rating: 2.7 z 5
Vincent's diner — Review, Hodnocení Rating: 3

out of 5
založeno na 1 hodnoceních.


Reklama

Reklama


Datum poslední aktualizace: 11.11.2016


Mapa - jak se k nám dostanete:Reklama

Reklama


  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.