Restaurace v lokalitě Nový Bor
>> kde si dáte večeři

Večeře, kam na večeři
Nový Bor

Z podniků v lokalitě Nový Bor jsme vybrali ty, ve kterých můžete povečeřet. Podniky jsou vhodné většinou jak pro večeři s partnerem (partnerkou) tak pro pracovní večeři. Takže, pokud nevíte, kam zajít na večeři nebo na jídlo, tento přehled jistě oceníte.

Zařazení v rámci kategorie Večeře do regionů:


1...

Našli jsme pro vás 3 podniků z destinace Nový Bor kde si dáte večeři

více informací o firmě Štěstí
Štěstí
Lipová 248,Nový Bor
Vkusně zařízená restaurace Vám kromě kulinářských „vychytávek“ nabízí širokou nabídku vín, nebo si můžete pochutnat na tradičně kvalitním českém pivu, u kterého je kladen důraz na ryzost a péči při servírování.
M: +420 731 504 689

Dnešní provozní doba: 11.00-21.00Důležité vlastnosti:


Nový Bor - je k dostání oběd Nový Bor - jsou k dostání večeře Nový Bor - nabízí polední menu za výhodné ceny Nový Bor - mají dětský koutek - vhodné pro děti Nový Bor - mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Nový Bor - se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Nový Bor - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Nový Bor - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Nový Bor - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Nový Bor - české - vaří českou kuchyni Nový Bor - vaří mezinárodní kuchyni
Reklama
Reklama
více informací o firmě U Zlatého buřtu
U Zlatého buřtu
Pihel 1,Nový Bor
V poledne Vám nabízíme rychlou obsluhu, výběr z 20 druhů hotových jídel a za půl hodinky jste zase v práci a po obědě. Večer uspořádáme narozeninovou párty, svatební hostinu i jiná jubilea.
M: +420 487 728 275

Dnešní provozní doba: 10.30-23.00

Odkaz na web najdete zde

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:


Nový Bor - je k dostání oběd Nový Bor - jsou k dostání večeře Nový Bor - nabízí polední menu za výhodné ceny Nový Bor - mají dětský koutek - vhodné pro děti Nový Bor - mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Nový Bor - mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Nový Bor - se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Nový Bor - do můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Nový Bor - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Nový Bor - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Nový Bor - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Nový Bor - lze využít vlastní parkoviště
Nový Bor - české - vaří českou kuchyni Nový Bor - vaří mezinárodní kuchyni
více informací o firmě Sorrento
Sorrento
Bratří Čapků 166,Nový Bor
Zveme Vás do naší přítulné restaurace, ve které Vám nabídneme širokou nabídku jídel. Na objednávku Vám rádi připravíme i dobroty, které v našem jídelním lístku nenajdete.
M: +420 487722314

Dnešní provozní doba: 11.30-23.00

Odkaz na web najdete zde

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:


Nový Bor - restaurace, restaurant nebo hospoda Nový Bor - je k dostání oběd Nový Bor - jsou k dostání večeře Nový Bor - mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Nový Bor - mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Nový Bor - se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Nový Bor - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Nový Bor - do můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Nový Bor - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Nový Bor - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Nový Bor - lze využít vlastní parkoviště
Nový Bor - české - vaří českou kuchyni
Strana č.1 z 1
1...


Třídit podniky podle více parametrů najednou

Prohlížíte si kategorii:

Večeře

v lokalitě

Nový BorVečerní zvyky

Večeře by mělo být poslední jídlo, které každý den sníte. Probíhá asi tak mezi šestou a devátou hodinou večerní. Její čas se odvíjí od mnoha věcí např. kdy jste vstávali, kdy jste naposledy jedli nebo také, v kolik jste dorazili z práce.

Povečeřet můžete v restauracích, restaurantech nebo v českých hospodách, krčmách, hostincích apod. Mnoho z nás považuje večeři za hlavní chod dne, proto je běžné, že lidé večeří např. steaky. Přesto jsou lidé, kteří mají radši večeři lehčího charakteru jako jsou např. saláty.
Reklama
Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz