Restaurace - Okres Prachatice

  1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. Restaurace
  4.  » 
  5. Jihočeský
  6.  » 
  7. okres Prachatice
  8.  »  středomořské

Středomořské restaurace
okres Prachatice

Hledej podle více parametrů

Podívejte se u nás na výběr středomořských podniků v okrese Prachatice, které nabízejí středomořskou kuchyni. Můžete si tak pochutnat na různých středomořských specialitách.

Všechny restaurace - Okres Prachatice

Dostupná města

:

Prachatice


1...

Vyberte si z těchto 2 firem

více informací o firmě Pizzeria Primavera
restaurace
středomořské

Pizzeria Primavera

Velké náměstí 15

Do druhého patra, kde se nachází naše restaurace, Vás vyveze prostorný a moderní výtah. K jídlu Vám připravíme pravou italskou pizzu na mnoho způsobů, pečenou podle originální receptury, velký výběr čerstvých těstovin, salátů a jiných specialit.
M: +450 739 150 100

Dnešní provozní doba: 10.30-21.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek objednej rozvoz


Důležité vlastnosti:


Prachatice - v podniku je k dostání oběd Prachatice - v podniku jsou k dostání večeře Prachatice - rozvoz jídel - dovezou Vám jídlo až domů nebo do práce Prachatice - mají tu dětský koutek - vhodné pro děti Prachatice - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Prachatice - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Prachatice - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Prachatice - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Prachatice - se zajímavým výhledem, máte na co koukat Prachatice - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Prachatice - vaří italskou kuchyni


Reklama
Reklama
více informací o firmě Pizzeria GranSasso
restaurace
středomořské

Pizzeria GranSasso

Topolová 830

Pizzeria GranSasso má kořeny v Itálii, z oblasti hory GranSasso, odkud je také originální receptura na výrobu těsta a surovin na pizzu. V moderně vybaveném interiéru Vám nabízíme bohatý výběr pizz, salátů a těstovin pravé italské chuti.
M: 602 112 425

Dnešní provozní doba: 17.00-22.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:


Prachatice - v podniku jsou k dostání večeře Prachatice - mají zde salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání atd. Prachatice - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Prachatice - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Prachatice - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Prachatice - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Prachatice - vaří italskou kuchyni


Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.