Restaurace v Prachaticích
>> kde se připojíte na wi-fi

Restaurace
s wifi, s internetem
Prachatice

Mnoho z vás je online vlastně pořád. Ze všech podniků v Prachaticích jsme vybrali ty, kde nabízejí bezdrátové připojení k internetu, tedy Wi-Fi (česky wifi). Takový podnik se hodí na pracovní oběd, večeři i snídani.

Zařazení v rámci kategorie S wifi do regionů:


1...

Našli jsme pro vás 3 podniků z destinace Prachatice kde se připojíte na wi-fi

více informací o firmě Černý medvěd
,
Černý medvěd
Velké náměstí 42,Prachatice
Restaurant je umístěn do atraktivních prostor historického domu z dob pánů z Rabštejna a Rožmberků. Najdete jej vedle muzea naproti radnici.
M: 388 300 412

Dnešní provozní doba: 10.00-22.00

Odkaz na web najdete zde

Důležité vlastnosti:


Prachatice - restaurace, restaurant nebo hospoda Prachatice - kavárna, čajovna Prachatice - je k dostání oběd Prachatice - jsou k dostání večeře Prachatice - se nabízí denní menu - obvykle hotová jídla po celý den Prachatice - nabízí polední menu za výhodné ceny Prachatice - mají dětský koutek - vhodné pro děti Prachatice - mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Prachatice - mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Prachatice - se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Prachatice - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Prachatice - do můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Prachatice - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Prachatice - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Prachatice - se zajímavým výhledem, máte na co koukat Prachatice - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Prachatice - české - vaří českou kuchyni
Reklama
Reklama
více informací o firmě Pizzeria Primavera
Pizzeria Primavera
Velké náměstí 15,Prachatice
Do druhého patra, kde se nachází naše restaurace, Vás vyveze prostorný a moderní výtah. K jídlu Vám připravíme pravou italskou pizzu na mnoho způsobů, pečenou podle originální receptury, velký výběr čerstvých těstovin, salátů a jiných specialit.
M: +450 739 150 100

Dnešní provozní doba: 10.30-21.00

Odkaz na web najdete zde

W: Jídelní lístek objednej rozvoz


Důležité vlastnosti:


Prachatice - restaurace, restaurant nebo hospoda Prachatice - je k dostání oběd Prachatice - jsou k dostání večeře Prachatice - rozvoz jídel - dovezou Vám jídlo až domů nebo do práce Prachatice - mají dětský koutek - vhodné pro děti Prachatice - se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Prachatice - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Prachatice - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Prachatice - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Prachatice - se zajímavým výhledem, máte na co koukat Prachatice - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Prachatice - vaří italskou kuchyni
více informací o firmě Almara Restaurant
Almara Restaurant
Velké náměstí 48,Prachatice
Přijďte si dát výborné plzeňské pivo Pilsner Urquell čepované přímo z pivních tanků a k tomu si pochutnat na jídle z naší poctivé české kuchyně připravované z kvalitních surovin a tradičními postupy.
M: 727 910 071

Dnešní provozní doba: 11.30-22.00

Odkaz na web najdete zde

Důležité vlastnosti:


Prachatice - restaurace, restaurant nebo hospoda Prachatice - je k dostání oběd Prachatice - jsou k dostání večeře Prachatice - nabízí polední menu za výhodné ceny Prachatice - mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Prachatice - se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Prachatice - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Prachatice - do můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Prachatice - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Prachatice - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Prachatice - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Prachatice - české - vaří českou kuchyni Prachatice - vaří mezinárodní kuchyni
Strana č.1 z 1
1...


Třídit podniky podle více parametrů najednou

Prohlížíte si kategorii:

S wifi

v lokalitě

PrachaticeCo je to wifi

Charakteristikou možnosti bezdrátového připojení k internetu je, že se v restauraci či kavárně můžete se svým počítačem připojit a číst e-maily čili vyřídit korespondenci, připojit se do firemního intranetu nebo například zjistit na mapě, kde právě jste nebo jak máte někam dojet.

Výhody připojení bez drátů

My, co si pamatujeme dobu, kdy wifi nebylo tolik rozšířené, víme, že kdybychom v každé restauraci hledali kabelové připojení na internet, nejspíš bychom měli smůlu. Většina podniků takové přípojky má, ale používat jej může pouze obsluha. Wifi je tedy přelom, kdy podnikový bezdrátový internet může používat např. 20 hostů najednou.
Reklama
Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz