Restaurace v okrese Louny
>> kde mají i dětský koutek

Restaurace
s dětským koutkem, pro děti
okres Louny

Mnoho z vás má malé ratolesti a jistě uvítá možnost využít dětský koutek. Ze všech podniků v okrese Louny jsme vybrali ty, které dětským koutkem disponují. V takovém koutku si vaše děti můžou hrát, zatímco si vy můžete aspoň na chvíli oddechnout.Při dohlížení na ně se dokonce můžete i najíst a napít. Nabízíme takové, které dětským koutkem disponují.

Zařazení v rámci kategorie S dětským koutkem do regionů:


1...

Našli jsme pro vás 1 podniků z destinace Okres Louny kde mají i dětský koutek

Pod zámkem
Pod zámkem
Krásný Dvůr 51,Krásný Dvůr
V příjemném prostředí restaurace si můžete vychutnat pokrmy české a mezinárodní kuchyně, obzvlášť Vám chceme nabídnout i speciality pestré kavkazské kuchyně.
M: 778 071 917

Dnešní provozní doba: 11.00-21.00

Odkaz na web najdete zde

Důležité vlastnosti:


Krásný Dvůr -  restaurace, restaurant nebo hospoda Krásný Dvůr -  je k dostání oběd Krásný Dvůr -  jsou k dostání večeře Krásný Dvůr -  nabízí polední menu za výhodné ceny Krásný Dvůr -  mají dětský koutek - vhodné pro děti Krásný Dvůr -  mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Krásný Dvůr -  mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Krásný Dvůr -  se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Krásný Dvůr -  lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Krásný Dvůr - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Krásný Dvůr - české - vaří českou kuchyni
Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...


Třídit podniky podle více parametrů najednou

Prohlížíte si kategorii:

S dětským koutkem

v lokalitě

Okres LounyCo děti mohou najít v dětském koutku

V každém podniku najdou vaše děti různé hračky, se kterými si mohou nerušeně hrát. V některých najdou balonky, prolézačky nebo dokonce stavebnice. V dětském koutku někdy děti najdou i tabule na malování, dětské stoličky nebo skluzavku.

Kdo děti v dětském koutku pohlídá

Bohužel nebo bohudík je většina dětských koutků koncipována tak, abyste od svého stolu dobře viděli na své děti. Právě proto jste za ně zodpovědní hlavně vy. Většina restaurací vám ale dovolí sedět velmi blízko dětského koutku tak, abyste mohli zajistit, aby se vašim dětem nic nestalo.
Reklama
Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz