Menu
Close Menu

Restaurace - všechny typy restaurací

Hloubětín

Pokud máte hlad, žízeň nebo chuť na nějakou dobrotu, jste na správném místě. Prohlédněte si restaurace, hospody, kavárny i bary, které se nachází ve vámi vybrané lokalitě.


1...

Našli jsme pro vás 2 restaurací

více informací o firmě Hotel Diana restaurant
Hotel Diana restaurant
Slévačská, Hloubětín

Hotelová restaurace.
Reklama
Reklama
více informací o firmě Sportbar Zipo Havana
Sportbar Zipo Havana
Mochovská 38, Hloubětín

Nabízíme Vám příjemné posezení v moderně zařízeném interiéru s kapacitou 85 míst a letní zahrádkou pro 50 lidí.
M: +420 775 302 920

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web
Strana č.1 z 1
1...

Nejoblíbenější dispozice restaurací a hospod v lokalitě Hloubětín    Pokud Vás zajímají všechny druhy restaurací, scrolujte dále, pokud ale vyhledáváte jen některé, jistě oceníte náš přehled nejoblíbenějších vlastností a dispozic, které můžete využít právě ve zdejších podnicích. Jednotlivé filtry můžete kombinovat mezi sebou a najít si tu nejvhodnější restauraci právě pro Vás!

    Denní chod či nabízené menu:

    Národní kuchyně:


    Nejoblíbenější dispozice:


    Možnosti platby:Reklama
Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz