Menu Close Menu

Hostivař

Vybírejte restaurace v lokalitě
Hostivař


Vybírejte restaurace podle nejoblíbenějších kategorií

všechny restaurace, kam na jídlo Hostivař všechny restaurace
restaurace, kde podávají obědy Hostivař obědy1...

Můžete si vybrat z těchto 3 restaurací

více informací o firmě Hospůdka Karolína

Hospůdka Karolína

U břehu 597/7, Hostivař

Stylová hospůdka s tradiční pivnicí a restaurací podává českou i mezinárodní kuchyni. Denně připravujeme obědové menu. K posezení je možné využít venkovní zahrádku. Točíme tankové pivo Pilsner Urquell 12 a 10 Gambrinus.
M: +420 271 961 275

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web
Reklama
Reklama
více informací o firmě Gatteo

Gatteo

Dolnoměcholupská 209/17, Hostivař

Provoz klubové restaurace s kapacitou 70 osob. Nabídka teplých jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů. Možnost WiFi připojení.
M: +420 773 166 313

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web
více informací o firmě Na Groši

Na Groši

Praha 10 - Hostivař, Švehlova 1435/25, Hostivař

Multifunkční sportovní areál. Součástí areálu je pizzerie s kapacitou 80ti míst. Nabízíme polední menu, bezbariérový přístup, rauty a společenské akce pro firmy, bowling, squash. Nonstop bar a herna s výherními automaty, solária, masáže.
M: +420 602 377 777

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web
Strana č.1 z 1
1...restaurace Hostivař


Reklama
Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz