Zlíč
 
Menu
Close Menu

Restaurace >>
Zlíč

Restaurace
Zlíč

Prohlédněte si restaurace, hospody i restauranty Zlíč. Vybírat můžete podle toho, kdy má otevřeno, jakou kuchyni vaří nebo jestli nabízí polední menu. Také u nás o restauracích zjistíte, kolik nabízí míst k sezení, jestli má salonek nebo dětský koutek nebo jestli je bezbariérová. Je-li vhodná na oběd či na večeři a mnoho dalšího.

Možnost přidání recenze vč. fotografie k restauraci, kterou jste navštívili, je samozřejmostí. A až někdo z okolí nebude vědět, kam na nejlepší jídlo, bude to třeba vaše rada, která ho zavede tam, kde se dá dobře najíst.


1...

Prohlédněte si restaurace z města Zlíč - 1 restaurací

více informací o firmě Hotel Holzbecher

Hotel Holzbecher

Zlíč 42
restaurace v lokalitě Zlíč

Hotel je zasazen do oblasti malebného Babiččina údolí, v blízkosti vodní nádrže Rozkoš a je tak předurčen k romantickým či rodinným výletům s dětmi po nesčetných historických a kulturních zajímavostech v okolí. Jedná se například o Ratibořický zámek, Staré bělidlo, podzemní chodby Josefov, ZOO Dvůr Králové nad Labem, přehrada Rozkoš a mnohé další.
M: 491 452 866

Dnešní provozní doba: 8.00-23.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:

Tato restaurace nabízí 70 míst k sezení

Zlíč - je k dostání snídaně Zlíč - je k dostání oběd Zlíč - jsou k dostání večeře Zlíč - nabízí polední menu za výhodné ceny Zlíč - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Zlíč - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Zlíč - mají dětský koutek - vhodné pro děti Zlíč - mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Zlíč - mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Zlíč - se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Zlíč - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Zlíč - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Zlíč - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Zlíč - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Zlíč - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Zlíč - lze využít vlastní parkoviště
Zlíč - české restaurace - vaří českou kuchyni Zlíč - vaří mezinárodní kuchyni


Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...

Restaurace v lokalitě Zlíč, kam můžete jít na jídlo


V lokalitě Zlíč evidujeme 1 restaurací, z nichž můžete:

jít do 1 na snídani, jít do 1 na oběd, ve 1 si můžete dát večeři

V restauracích můžete ochutnat např. tyto kuchyně:

české 1x, a další.

Restaurace nabízejí mezi jinými tyto dispozice:

dětský koutek 1x, bezbariérový přístup 1x, salonek 1x, vlastní parkování 1x,

V restauracích lze mimo hotovosti platit těmito způsoby:

stravenkami 1x, platebními kartami 1x.


Reklama
Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz