Červený Kostelec
 
Menu
Close Menu

Restaurace >>
Červený Kostelec

Restaurace
Červený Kostelec

Prohlédněte si restaurace, hospody i restauranty Červený Kostelec. Vybírat můžete podle toho, kdy má otevřeno, jakou kuchyni vaří nebo jestli nabízí polední menu. Také u nás o restauracích zjistíte, kolik nabízí míst k sezení, jestli má salonek nebo dětský koutek nebo jestli je bezbariérová. Je-li vhodná na oběd či na večeři a mnoho dalšího.

Možnost přidání recenze vč. fotografie k restauraci, kterou jste navštívili, je samozřejmostí. A až někdo z okolí nebude vědět, kam na nejlepší jídlo, bude to třeba vaše rada, která ho zavede tam, kde se dá dobře najíst.


1...

Prohlédněte si restaurace z města Červený Kostelec - 1 restaurací

Restaurace U Pešíků

Restaurace U Pešíků

Stolín 12
restaurace v lokalitě Červený Kostelec

Naše restaurace je určena pro všechny milovníky kvalitní české kuchyně a gastronomických specialit. Svým útulným a bezbariérovým interiérem vyzývá k poklidnému posezení a relaxu. Věříme, že pokud navštívíte naši stylovou, nekuřáckou restauraci s vyhlášenou kuchyní, širokým výběrem kvalitních vín budete od nás odcházet vždy s nezapomenutelným gurmánským zážitkem.
M: +420 731 581 918

Dnešní provozní doba: 11.00-21.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:

Tato restaurace nabízí 62 míst k sezení

Červený Kostelec -  je k dostání oběd Červený Kostelec -  jsou k dostání večeře Červený Kostelec - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Červený Kostelec -  mají dětský koutek - vhodné pro děti Červený Kostelec -  mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Červený Kostelec -  mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Červený Kostelec -  se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Červený Kostelec -  mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Červený Kostelec -  lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Červený Kostelec -  lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Červený Kostelec - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Červený Kostelec - lze využít vlastní parkoviště
Červený Kostelec - české restaurace - vaří českou kuchyni Červený Kostelec - vaří mezinárodní kuchyni


Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...

Restaurace v lokalitě Červený Kostelec, kam můžete jít na jídlo


V lokalitě Červený Kostelec evidujeme 1 restaurací, z nichž můžete:

jít do 1 na oběd, ve 1 si můžete dát večeři

V restauracích můžete ochutnat např. tyto kuchyně:

české 1x, a další.

Restaurace nabízejí mezi jinými tyto dispozice:

dětský koutek 1x, bezbariérový přístup 1x, salonek 1x, vlastní parkování 1x,

V restauracích lze mimo hotovosti platit těmito způsoby:

stravenkami 1x, platebními kartami 1x.


Reklama
Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz