Chlumec nad Cidlinou
 
Menu
Close Menu

Restaurace >>
Chlumec nad Cidlinou

Restaurace
Chlumec nad Cidlinou

Prohlédněte si restaurace, hospody i restauranty Chlumec nad Cidlinou. Vybírat můžete podle toho, kdy má otevřeno, jakou kuchyni vaří nebo jestli nabízí polední menu. Také u nás o restauracích zjistíte, kolik nabízí míst k sezení, jestli má salonek nebo dětský koutek nebo jestli je bezbariérová. Je-li vhodná na oběd či na večeři a mnoho dalšího.

Možnost přidání recenze vč. fotografie k restauraci, kterou jste navštívili, je samozřejmostí. A až někdo z okolí nebude vědět, kam na nejlepší jídlo, bude to třeba vaše rada, která ho zavede tam, kde se dá dobře najíst.


1...

Prohlédněte si restaurace z města Chlumec nad Cidlinou - 1 restaurací

více informací o firmě Zámecká terasa

Restaurace Zámecká terasa

Pražská 1
restaurace v lokalitě Chlumec nad Cidlinou

Dopřejte si u nás jídlo ze široké nabídky, oceníte jeho kvalitu, chuť i vůni. Příjemné prostředí naší restaurace ve spojení právě s kvalitním jídlem za skvělou cenu Vás jistě přivede zpět. Budeme se těšit.
M: +420 607 222 212

Dnešní provozní doba: 10.30-22.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek aktuální menu


Důležité vlastnosti:

Tato restaurace nabízí 150 míst k sezení

Chlumec nad Cidlinou -  je k dostání oběd Chlumec nad Cidlinou -  jsou k dostání večeře Chlumec nad Cidlinou -  nabízí polední menu za výhodné ceny Chlumec nad Cidlinou - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Chlumec nad Cidlinou -  mají dětský koutek - vhodné pro děti Chlumec nad Cidlinou -  mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Chlumec nad Cidlinou -  se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Chlumec nad Cidlinou -  mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Chlumec nad Cidlinou - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Chlumec nad Cidlinou -  lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Chlumec nad Cidlinou -  lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Chlumec nad Cidlinou - restaurace se zajímavým výhledem, máte na co koukat Chlumec nad Cidlinou - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Chlumec nad Cidlinou - lze využít vlastní parkoviště
Chlumec nad Cidlinou - české restaurace - vaří českou kuchyni Chlumec nad Cidlinou - vaří mezinárodní kuchyni


Externí odkazy - další nformace a recenze:
(otevírají se v novém okně)
Facebook   Tripadvisor   Foursquare   Firmy.cz  
Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...

Restaurace v lokalitě Chlumec nad Cidlinou, kam můžete jít na jídlo


V lokalitě Chlumec nad Cidlinou evidujeme 1 restaurací, z nichž můžete:

jít do 1 na oběd, ve 1 si můžete dát večeři

V restauracích můžete ochutnat např. tyto kuchyně:

české 1x, a další.

Restaurace nabízejí mezi jinými tyto dispozice:

dětský koutek 1x, bezbariérový přístup 1x, vlastní parkování 1x, zajímavý výhled 1x,

V restauracích lze mimo hotovosti platit těmito způsoby:

stravenkami 1x, platebními kartami 1x.


Reklama
Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz