Fénix

restaurace,bar

Napiš recenziRestaurace v centru obce. Stylová nekuřácká a bezbariérová restaurace s přístupem přímo z parkoviště. Venkovní krytý prostor pro kuřáky a letní zahrádka jsou součástí naší restaurace, která naopak poskytuje díky klimatizaci i v parných dnech příjemné posezení.Reklama

Reklama

Mapa - jak se k nám dostanete:


Přidání recenze pro Fénix


Napiš recenzi

Ohodnoť Restaurace Fénix
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
Fénix


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2017-07-10 22:33:31
Jídlo: 1 Obsluha: 1 Interiér: 1 Cena/kvalita: 1 Cena jídla: 89 Kč

Další info:

O svatecnich dnech jsme se na svych toulkach po horach zastavili kvuli obcerstveni v male obci Medenec. Nase volba padla na zdanlive mensi restauraci FÉNIX. Zazili jsme hned dve prekvapeni najednou, zaprve : na prvni pohled stanek s obcerstvenim je uvnitr nadherna obrovska restaurace a zadruhe : nabidka pouze ctyr jidel - zadny problem, jedno lepsi nez druhe. Bylo nas pet, vsechna jidla jsme navzajem ochutnali a nejradeji bych si dala od kazdeho jedno. Takze, pojedete-li pres Medenec, nedejte na prvni dojem a riskněte to jako my, nebudete litovat. To vam radi Majda.


Datum návštěvy: 6.7.2017
Kontakt: ****712@seznam.cz
Průměr hodnocení: Restaurace Fénix — Review Rating: 5 z 5
Restaurace Fénix — Review, Hodnocení Rating: 5

out of 5
založeno na 1 hodnoceních.


Reklama

Reklama


Datum poslední aktualizace: 08.08.2017


Mapa - jak se k nám dostanete:Reklama

Reklama


  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.