Close MenuPadThai


Napiš recenzi
Reklama

ReklamaPřidání recenze pro PadThai


Napiš recenzi

Ohodnoť PadThai
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
PadThai


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2024-03-15 20:38:16
Hodnocení hvězdičkami: 1


Další info:

Velmi ráda bych se vyjádřila k servisu a kvalitě jídla v této restauraci. Bohužel organizačně to v tomto podniku zřejmě výrazně skřípe. Dnes jsem měla objednanou rezervaci, potvrzenou e mailem, ale nebyli jsme vítáni a poměrně arogantně,bez slůvka omluvy, nám bylo sděleno, že není místo a že info o rezervaci nebylo předáno.Vše pochopím, ale očekávala bych patřičnou omluvu a snahu situaci řešit.Takže rozhodně tuto restauraci nedoporučuji.Kontakt: ****e.hradska@atlas.cz
Průměr hodnocení: PadThai — Review Rating: 1 z 5
PadThai — Review, Hodnocení Rating: 1

out of 5
založeno na 1 hodnoceních.


Reklama

ReklamaZažádej o zasílání poledního menu od PadThai

(žádost o pravidelné zasílání)

Tento gastronomický podle našich informací nabízí polední meníčko. Zažádejte jednoduše o to, aby Vám tato firma zasílala polední menu na Váš e-mail.


Datum poslední aktualizace: 15.03.2024
Další restaurační zařízení můžete prohlížet v kategoriích:

Restaurace BrnoReklama

Reklama


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz