1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. italské
  4.  » 
  5. Karlovarský
  6.  »  okres Sokolov

Italské restaurace
okres Sokolov

Máte rádi italskou kuchyni? Podívejte se u nás na výběr italských restaurací v okrese Sokolov, které nabízejí italskou kuchyni. Můžete si tak pochutnat na různých italských specialitách.

:

Dostupná města:


Loket


1...

Našli jsme pro vás 1 podniků

více informací o firmě Ristorante pizzeria Marconi
V penzionu Ulrika jsme otevřeli italskou restauraci s jednoduchou italskou kuchyní,
M: +420 602 105 262

Web: www.pensionulrika.cz

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:

je k dostání oběd - Loket jsou k dostání večeře - Loket se nabízí denní menu - obvykle hotová jídla po celý den nabízí polední menu za výhodné ceny - Loket je k dostání večerní menu za výhodné ceny mají dětský koutek - vhodné pro děti mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání lze připojit k bezdrátovému wifi internetu mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře)
vaří italskou kuchyni
Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...


Třídit podniky podle více parametrů najednou


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz