Close MenuCross club


Napiš recenzi
Reklama

ReklamaPřidání recenze pro Cross club


Napiš recenzi

Ohodnoť Cross club
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
Cross club


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2023-11-16 16:53:31
Jídlo: 1 Obsluha: 1 Interiér: 1 Cena/kvalita: 1 Cena jídla: 150 Kč

Další info:

Jeden z mých nejoblíbenější podniků v dolních Holešovicích! Velmi útulné prostředí, vždy milá hospoda, dobré jídlo i káva (pivo já bohužel ohodnotit neumím). Ceny asi standard a nově konečně už i možnost platit kartou.


Datum návštěvy: 19.10.2023
Kontakt: ****dova@seznam.cz
Průměr hodnocení: Cross club — Review Rating: 5 z 5
Cross club — Review, Hodnocení Rating: 5

out of 5
založeno na 1 hodnoceních.


Reklama

Reklama


Datum poslední aktualizace: 04.01.2015
Další restaurační zařízení můžete prohlížet v kategoriích:

Restaurace Praha   Restaurace Praha 7   Restaurace HolešoviceReklama

Reklama


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz