Restaurace v lokalitě Podbořany
>> kde si dáte česká jídla

České restaurace
Podbořany

Máte rádi českou kuchyni? Nabízíme výběr českých restaurací v lokalitě Podbořany, které nabízejí českou kuchyni a česká jídla. Můžete si tak pochutnat na různých českých specialitách.

Zařazení v rámci kategorie české do regionů:


1...

Našli jsme pro vás 1 podniků z destinace Podbořany kde si dáte česká jídla

Národní dům
Národní dům
Nádražní 261,Podbořany
Dobře se najíst, to je kumšt. Nabízíme Vám ovšem jednoduché řešení, přijďte a ochutnejte naše česká i zahraniční jídla.
M: +420 723 688 003

Dnešní provozní doba: 10.30-21.00

Odkaz na web najdete zde

W: Jídelní lístek aktuální menu


Důležité vlastnosti:


Podbořany -  restaurace, restaurant nebo hospoda Podbořany -  je k dostání oběd Podbořany -  jsou k dostání večeře Podbořany -  nabízí polední menu za výhodné ceny Podbořany -  mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Podbořany -  mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Podbořany -  se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Podbořany -  mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Podbořany - do můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Podbořany -  lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Podbořany -  lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Podbořany - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Podbořany - lze využít vlastní parkoviště
Podbořany - české - vaří českou kuchyni Podbořany - vaří mezinárodní kuchyni
Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...


Třídit podniky podle více parametrů najednou

Prohlížíte si kategorii:

české

v lokalitě

PodbořanyČeská, moravská i slezská kuchyně, to jsou samozřejmě nejoblíbenější typy restaurací jak pro Čechy, tak pro cizince. Je jasné, že dobře uvařená česká dobrota předčí kdejakou cizí specialitu!

Jaká česká jídla jsou typická

Nejtypičtějšími jídly jsou: hovězí svíčková s houskovým knedlíkem, moravský vrabec, hovězí či vepřový guláš, kančí guláš, rajská omáčka, řízek s bramborovou kaší nebo typický smažák, tj. smažený sýr s hranolkami.

V mnoha českých hospodách také naleznete pochutiny jako: utopence nebo nakládaný hermelín.
Reklama
Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz