Potrefená husa Vinohrady


Napiš recenziPotrefená husa na Vinohradech je vůbec první Potrefená husa v České republice a od svého otevření v roce 1999 je po celou dobu svého života rájem pro všechny milovníky originálního designu, živé, přátelské atmosféry. Není proto divu, že si získala obrovskou oblibu zejména u mladé a střední generace a je stále méně či více úspešně napodobována.Reklama

ReklamaPřidání recenze pro Potrefená husa Vinohrady


Napiš recenzi

Ohodnoť Potrefená husa Vinohrady
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
Potrefená husa Vinohrady


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2017-10-08 16:50:57
Jídlo: 4 Obsluha: 4 Interiér: 1 Cena/kvalita: 3 Cena jídla: 110 Kč Kč

Další info:

Páteční oběd - krůtí řízek v těstíčku...čekání skoro 30 min na oběd, potom hluboké zklamání. Samozřejmě, pro lidi, kteří mají radši těstíčko, než maso - ideální oběd. Nereklamoval jsem, ale příště na polední menu asi nepřijdu, možná zkusím večeři. Jinak, ať to není jenom negativní, čisto, obsluha korektní, někdy až milá :)


Datum návštěvy: 6.10.2017
Kontakt: ****kcerny@atlas.cz
Průměr hodnocení: Potrefená husa Vinohrady — Review Rating: 3 z 5
Potrefená husa Vinohrady — Review, Hodnocení Rating: 3

out of 5
založeno na 1 hodnoceních.


Reklama

Reklama


Datum poslední aktualizace: 08.10.2017


Reklama

Reklama


  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.