Close MenuKoliba Javorník


Napiš recenziNabízíme jídla připravovaná podle slovenských receptur, ze surovin dovážených z Vysokých Tater. Salonky jsou vhodné pro uzavřenou společnost.

dobroty ze Slovenska

Otevírací doba:
Úterý-Sobota od 15.30-23.30 hod.
Neděle 12:00 - 21:00

Kapacita hlavního sálu je 55 osob. Selský a Myslivecký salonek, každý pro max. 35 osob, jsou vhodné pro uzavřenou společnost.

Koliba Javorník je skvělé místo k neotřelým akcím od rodinných oslav s dětmi, romantických zavzpomínání na pobyty v Tatrách, až po bujaré večírky všeho druhu.

Spojení MHD: BUS č. 164, 225, 568, zastávka "Za Slánskou silnicí"

Jídelní lístek naleznete na Jídelníček


Zvětšit mapuReklama

ReklamaPřidání recenze pro Koliba Javorník


Napiš recenzi

Ohodnoť Koliba Javorník
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Reklama

Reklama
Reklama

Reklama


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz