Albion

restaurace,bar

Napiš recenziNavštivte příjemně a útulně zařízený restaurant, který je vybaven ves tylu staročeského selského stylu. Můžete parkovat přímo u restaurace.

Dnešní provozní doba:


Důležité vlastnosti:

Třemošná - restaurace, restaurant nebo hospoda Třemošná - v podniku je k dostání oběd Třemošná - v podniku jsou k dostání večeře Třemošná - k mání polední menu za výhodné ceny Třemošná - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Třemošná - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Třemošná - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Třemošná - mají zde salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání atd. Třemošná - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Třemošná - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Třemošná - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Třemošná - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Třemošná - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Třemošná - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Třemošná - vaří českou kuchyni Třemošná - vaří staroučeskou kuchyni Třemošná - vaří mezinárodní kuchyni

Reklama

Reklama

Mapa - jak se k nám dostanete:
Parametry, vlastnosti, dispozice firmy
Albion


Parametry podniku Aktuální stav
Název Albion
Kontakty
(externí odkazy se otevřou v novém okně)
Lidická 1061
Třemošná
Telefon:  731 029 001
E-mail:  m.caithamlova@seznam.cz
Web:
Typ provozu restaurace, bar
Kuchyně staročeská, mezinárodní
Nabízí jídla obědy, večeře
Nabízí menu polední
Stravenky Ticket restaurant, Sodexho, Cheque Dejenuer
Platební karty Maestro,Visa,Mastercard
Kuřácké prostory kuřácká i nekuřácká
Rozvoz jídel Ne
S dětským koutkem Ne
Se salonkem Ano
Počet míst v salonku 30
S živou hudbou (min. 1xtýdně) Ne
Wifi Ano
Bezbariérový přístup Ano
Vstup se psem / domácím mazlíčkem Ano
Se zahrádkou Ano
Počet míst na zahrádce 40
Počet míst k sezení 80
Metro v dosahu 300m -
Bus/Tram do 300m bus, vlak Třemošná
Blízko se nachází 8 km do Plzně
S výhledem na -
Parkování přímo u restaurace neplacené
Další zajímavosti v zimě posezení u krbu,u zahrádky dětský koutek, v okolí cyklostezka Plzeń - Třemošná
Doporučená jídla: uzená marinovaná žebra, vuřty na pivě, škvarková pomazánka, steak z roštěnce či svíčkové nebo krkovička s křupavou cibulkou. Jako sladkou tečku si můžete vybrat z některých domácích dezertů.
Pondělí -
Úterý -
Středa -
Čtvrtek -
Pátek -
Sobota -
Neděle -
Pivo 0
Káva 0


Reklama

ReklamaPřidání recenze pro Albion


Napiš recenzi

Ohodnoť Albion
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
Albion


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2017-08-19 09:38:51
Jídlo: 1 Obsluha: 1 Interiér: 3 Cena/kvalita: 1 Cena jídla: 180 Kč

Další info:

ABSOLUTNÍ NEPOHOSTINNOST & DRZOST VŮČI ZÁKAZNÍKOVI!!! V červenci 2017 jsem, spolu se dvěma postaršími rodinnými příslusníky, navštívila restauraci Albion ve Třemošné. Objednávka byla jednoduchá, oba moji starsi spolustolovníci si objednali, jeden řízek a druhý kachní stehno. Já sama jsem si take objednala nasledujici jidlo z jídelníčku České kuchyně – cituji přesně z jídelníčku: “Konfitované kachní stehno, červené zelí, bramborový a houskový knedlík 180,-“ Když číšník jídlo donesl, můj strýc, který si objednal, tak jako já, kachní stehno, dostal pěkné kachní stehno s oblohou, mně ale číšník naserviroval kachní křídlo, které má pouze třetinu masa než má stehno!!! Jelikož jsem vyrostla na vesnici, kde máme male hospodářství, samozřejmně jsem to hned poznala a číšníka na to upozornila. On mi řekl, že se zeptá kuchaře a následne mi sdělil, že to “skutečně bylo kachní stehno”! A co myslíte, samozřejmně nám uctoval kachní stehno!!! NIKOMU NEDOPORUČUJI ABY SE VŮBEC ZMINOVAL O TOMTO PODNIKU, NATOŽ ABY SE TAM CHTĚL NAJÍST.


Datum návštěvy: 11.7.2017
Kontakt: ****hubata@hotmail.com
Průměr hodnocení: Albion — Review Rating: 4.5 z 5
2017-01-16 21:56:11
Jídlo: 4 Obsluha: 4 Interiér: 3 Cena/kvalita: 4 Cena jídla: 415 Kč

Další info:

Byli jsme zde s přítelem několikrát, vždy naprostá spokojenost. V sobotu 7.1.2017 večer jsme opět po delší době tento podnik navštívili a bohužel veliké zklamání :( Uvnitř zima, dlouho jsme čekali na obsluhu, jídlo studené, brambory přesolené, hranolky tvrdé, že se nedaly napíchnout. Možná změna kuchaře, špatný den, stane se to. Měli jsme opravdu hlad, tak jsme to snědli, ale příští návštěvu si dobře rozmyslíme.. Škoda, chodili jsme sem rádi.


Datum návštěvy: 7.1.2017
Kontakt: ****ka91k@seznam.cz
Průměr hodnocení: Albion — Review Rating: 2.2 z 5
2016-08-05 11:11:54
Jídlo: 4 Obsluha: 4 Interiér: 4 Cena/kvalita: 4 Cena jídla: 120 Kč

Další info:

Kuřecí závitek v pečeným bramborem - maso přesolené, celkem slušně upečené, brambory staré, smažené ve friťáku a nešly skoro ukrojit, jak byly přepečené. omáčka nebo šťáva k masu vůbec žádná - po sdělení obsluze ať nám k tomu přinese alespoň tatarku, sme se jí dočkali až po 15 minutách (to při skoro prázdné hospodě). Celkové hodnocení: KATASTROFA


Datum návštěvy: 1.8.2016
Kontakt: ****anovskyp@seznam.cz
Průměr hodnocení: Albion — Review Rating: 2 z 5
2015-11-16 19:16:37
Jídlo: 5 Obsluha: 2 Interiér: 3 Cena/kvalita: 5 Cena jídla: 265 Kč

Další info:

Ve dvanáct dvacet vám obsluha sdělí, že polední menu je vyprodáno, ikdyž je psáno 11h - 14h. A to je to prosím pouhé jedno jídlo. No nic, dáte si jiné, v mém případě Panenské biftečky v jemné hříbkové omáčce. Jako přílohu jsem zvolil americke brambory. Omáčka ze žampionů smíchaná nejspíš s litrem smetany se žvýkacím masem a brambory z mikrovlnky. Jako sladkou tečku jsem si dal připálené lívance s hromadou šlehačky a odpornymi malinami. Lívance s upozorněním vracím a chci platit. Jaké je mé překvapení - lívance jsou samozřejmě namarkovány. Otráven jídlem a zaprděností vidlácké hospody platím i lívance a dupu na plyn. Již nikdy více!


Datum návštěvy: 16.11.2015
Kontakt: ****@seznam.cz
Průměr hodnocení: Albion — Review Rating: 2.2 z 5
2015-09-04 15:26:35
Jídlo: 2 Obsluha: 5 Interiér: 1 Cena/kvalita: 2 Cena jídla: 100 Kč
Datum návštěvy: 3.9.2015
Kontakt: ****j@dkf.cz
Průměr hodnocení: Albion — Review Rating: 3.5 z 5
Albion — Review, Hodnocení Rating: 3

out of 5
založeno na 5 hodnoceních.


Reklama

ReklamaZažádej o zasílání poledního menu od Albion

(žádost o pravidelné zasílání)

Tento gastronomický podle našich informací nabízí polední meníčko. Zažádejte jednoduše o to, aby Vám tato firma zasílala polední menu na Váš e-mail.


Datum poslední aktualizace: 19.08.2017


Mapa - jak se k nám dostanete:Reklama

Reklama


  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.