Restaurace

 1. Hunger.cz
 2.  » 
 3. Restaurace, kavárny
 4.  » 
 5. Moravskoslezský
 6.  » 
 7. okres Bruntál
 8.  » 
 9. Bruntál

Restaurace, kavárny, bary
BruntálBruntál

Vypnout všechny filtry:


Hledej podle více parametrů najednou
Všechny restaurace - Bruntál


1...

Vybrat si můžete z těchto 5 restaurací

více informací o firmě China Point

China Point

Sladovnická 137/17
Moravskoslezský, Bruntál, Bruntál

Restaurace je zaměřená na čínskou a thajskou kuchyni. Nabízíme široký výběr specialit z kuřecího, vepřového, hovězího a kachního masa. Nechybí ani ryby a mořské plody. Jídla připravuje čínský kuchař s dlouholetou praxí.
M: +420 720 292 693

Dnešní provozní doba: 10.30-23.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek aktuální menu


Důležité vlastnosti:


Bruntál - restaurace, restaurant nebo hospoda Bruntál - v restauraci je k dostání oběd Bruntál - v restauraci jsou k dostání večeře Bruntál - v restauraci se nabízí denní menu - obvykle hotová jídla po celý den Bruntál - v restauraci nabízí polední menu za výhodné ceny Bruntál - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Bruntál - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Bruntál - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Bruntál - v restauraci lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Bruntál - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Bruntál - české restaurace - vaří českou kuchyni Bruntál - vaří činskou kuchyni Bruntál - vaří thajskou kuchyni


Známka (po česku)
z 2 hodnocení
★★★★★

Reklama
Reklama
fotografie Affinity Cafe Bar

Affinity Cafe Bar

Nádražní 24
Moravskoslezský, Bruntál, Bruntál

Specialitami jsou steaky připravované nejnovějšími technologiemi, skvělá pizza, vynikající saláty, káva a míchané nápoje.
M: 724 105 253

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web
fotografie U Kata

U Kata

Brothánkova 338/1
Moravskoslezský, Bruntál, Bruntál

Nabízíme vám regionální speciality a doufáme, že vám bude "šmakovat". Snažíme se dostat recepty našich babiček do denní gastronomie a věříme, že se nám to daří.
M: 554 211 749

Dnešní provozní doba: 10.00-22.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: aktuální menu


Důležité vlastnosti:


Bruntál - restaurace, restaurant nebo hospoda Bruntál - v restauraci je k dostání snídaně Bruntál - v restauraci je k dostání oběd Bruntál - v restauraci jsou k dostání večeře Bruntál - v restauraci nabízí polední menu za výhodné ceny Bruntál - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Bruntál - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Bruntál - v restauraci mají dětský koutek - vhodné pro děti Bruntál - v restauraci mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Bruntál - v restauraci mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Bruntál - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Bruntál - v restauraci mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Bruntál - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Bruntál - v restauraci lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Bruntál - v restauraci lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Bruntál - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Bruntál - lze využít vlastní parkoviště
Bruntál - české restaurace - vaří českou kuchyni


Externí odkazy - další nformace a recenze:
(otevírají se v novém okně)
Google   Tripadvisor   Foursquare   Firmy.cz  
fotografie Montenegro

Montenegro

Krnovská 1020/16
Moravskoslezský, Bruntál, Bruntál

Pizzerie a restaurace v hotelu Montenegro Bruntál nabízí po celý den teplá a studená jídla. Vybírat si můžete delikatesy z tuzemské, italské či mediteránské kuchyně, včetně kulinářských specialit z Černé Hory.
M: 554 230 780

Dnešní provozní doba: 7.00-23.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek aktuální menu


Důležité vlastnosti:


Bruntál - restaurace, restaurant nebo hospoda Bruntál - v restauraci je k dostání snídaně Bruntál - v restauraci je k dostání oběd Bruntál - v restauraci jsou k dostání večeře Bruntál - v restauraci nabízí polední menu za výhodné ceny Bruntál - v restauraci je k dostání ranní snídaňové menu Bruntál - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Bruntál - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Bruntál - v restauraci mají dětský koutek - vhodné pro děti Bruntál - v restauraci mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Bruntál - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Bruntál - v restauraci mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Bruntál - v restauraci lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Bruntál - v restauraci lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Bruntál - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Bruntál - lze využít vlastní parkoviště
Bruntál - české restaurace - vaří českou kuchyni Bruntál - vaří mezinárodní kuchyni


Reklama
více informací o firmě Biograf

Biograf

Požárníků 134/20
Moravskoslezský, Bruntál, Bruntál

Najíte se u nás velmi dobře. Navíc si u nás můžete zatančit nebo posedět v příjemných boxech. Často se u nás sledují také sportovní přenosy.
M: 775 859 908

Dnešní provozní doba: 11.00-23.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek aktuální menu


Důležité vlastnosti:


Bruntál - restaurace, restaurant nebo hospoda Bruntál - v restauraci je k dostání oběd Bruntál - v restauraci jsou k dostání večeře Bruntál - v restauraci nabízí polední menu za výhodné ceny Bruntál - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Bruntál - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Bruntál - v restauraci mají dětský koutek - vhodné pro děti Bruntál - v restauraci mají letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Bruntál - v restauraci mají salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání Bruntál - v restauraci se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Bruntál - v restauraci mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Bruntál - do restaurace můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Bruntál - v restauraci lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Bruntál - v restauraci lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Bruntál - restaurace blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Bruntál - české restaurace - vaří českou kuchyni


Strana č.1 z 1
1...


Restaurace Bruntál


Další filtry:
restaurace   večeře   obědy   snídaně   denní menu   snídaňové menu   polední menu   s vlastním parkováním   vstup se psem   u zastávky hromadné dopravy   kde berou karty   kde berou stravenky   s bezbariérovým přístupem   se salonkem   s wifi   s dětským koutkem   se zahrádkou   thajské   čínské   asijské   mezinárodní   české  Restaurace, kavárny - BruntálJste z Bruntálu nebo Bruntálem jen projíždíte? Ať je to tak nebo tak, navštívili jste v poslední době nějakou zajímavou restauraci, kavárnu nebo bar? Ohodnoťte ji nebo nám o tom řekněte třeba e-mailem na info[zavinac]hunger.cz!Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.