Close MenuZámecký dům


Napiš recenzi
Reklama

Reklama

Mapa - jak se k nám dostanete:


Přidání recenze pro Zámecký dům


Napiš recenzi

Ohodnoť Zámecký dům
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
Zámecký dům


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2023-06-04 19:53:37
Jídlo: 0 Obsluha: 0 Interiér: 0 Cena/kvalita: 0 Cena jídla:

Další info:

Dobrý den.Prosím o kompletní jídelní lístek.DěkujiKontakt: ****t7711@seznam.cz
Průměr hodnocení: Zámecký dům — Review Rating: 0 z 5
2023-03-23 20:31:12
Jídlo: 0 Obsluha: 0 Interiér: 0 Cena/kvalita: 0 Cena jídla:

Další info:

Dnes jsme navštívili a dali si večeři. Ještě nikdy jsme si v čínské restauraci tak nepochutnali. Skvělé.Kontakt: ****p-b@seznam.cz
Průměr hodnocení: Zámecký dům — Review Rating: 0 z 5


Reklama

ReklamaZažádej o zasílání poledního menu od Zámecký dům

(žádost o pravidelné zasílání)

Tento gastronomický podle našich informací nabízí polední meníčko. Zažádejte jednoduše o to, aby Vám tato firma zasílala polední menu na Váš e-mail.


Datum poslední aktualizace: 04.06.2023Mapa - jak se k nám dostanete:Reklama

Reklama


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz