Zámecká restaurace


Napiš recenzi


Reklama

ReklamaPřidání recenze pro Zámecká restaurace


Napiš recenzi

Ohodnoť Zámecká restaurace
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
Zámecká restaurace


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2019-10-21 09:07:19
Jídlo: 0 Obsluha: 0 Interiér: 0 Cena/kvalita: 0 Cena jídla:

Další info:

Dobrý den. V sobotu 19.10.2019 jsme měli ve vašem salonku akci. S takovým přístupem obsluhujícího personálu jsem se ještě nesetkala. Na obj. jídlo jsme dlouho čekali, ani jednou číšník nepřinesl vše v pořádku a naopak nám sdělil, že není chobotnice. Zarazilo mě i to, že si se slečnou přišli půjčit cigarety. Byli jsme informováni, že si máme naposled objednat a zaplatit. Poté jsme šli někteří na chvíli ven a po návratu jsme zjistili, že jsme vystěhováni ven ze salonku, vše co bylo obj. je odneseno a vylito. S takovým jednáním jsem se ještě nesetkala. Sice je u vás hezké prostředí, ale k Vám již nikdy více. S pozdravem HavlováKontakt: ****a.la@email.cz
Průměr hodnocení: Zámecká restaurace — Review Rating: 0 z 5


Reklama

Reklama


Datum poslední aktualizace: 21.10.2019


Reklama

Reklama


  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.