Restaurace - Choceň

 1. Hunger.cz
 2.  » 
 3. Restaurace
 4.  » 
 5. Pardubický
 6.  » 
 7. okres Ústí nad Orlicí
 8.  » 
 9. Choceň
 10.  »  Vstup se psem povolen

Vstup se psem povolen
Choceň

Hledej podle více parametrů

Máte domácího mazlíčka a chcete vědět, do kterých podniků může s vámi? Podívejte se na náš seznam těch v lokalitě Choceň z lokality Choceň, které akceptují vstup se psy. Váš pes na vás tedy nemusí nikde čekat, ať už je to doma nebo venku.

Všechny restaurace - Choceň
1...

Vyberte si z těchto 1 firem

více informací o firmě Peliny
restaurace
Vstup se psem povolen

Peliny

náměstí Tyršovo 298

Restaurace v příjemném prostředí našeho hotelu Vás zve na vydatnou snídani, oběd či večeři. Nabízíme profesionální obsluhu s vybranými specialitami české i mezinárodní kuchyně.
M: +420 465 471 344

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:


Choceň - v podniku je k dostání snídaně Choceň - v podniku je k dostání oběd Choceň - v podniku jsou k dostání večeře Choceň - k mání polední menu za výhodné ceny Choceň - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Choceň - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Choceň - mají zde salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání atd. Choceň - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Choceň - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Choceň - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Choceň - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Choceň - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Choceň - lze využít vlastní parkoviště
Choceň - vaří českou kuchyni Choceň - vaří mezinárodní kuchyni


Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...

Restaurace Choceň

Vstup se psem povolen

Choceň

Další filtry:
restaurace   večeře   obědy   snídaně   polední menu   s vlastním parkováním   vstup se psem   u zastávky hromadné dopravy   kde berou karty   kde berou stravenky   se salonkem   s wifi   se zahrádkou   mezinárodní   české  

Jiným výrazem by se tyto podniky daly pojmenovat jako dog friendly nebo pet friendly. V překladu chápej jako přátelský ke psům a jiným zvířatům.

Na jaká zvířata jsou dnes v restauracích celkem zvyklí:

 • psi, štěňata – velcí psi, malí psi - na vodítku s náhubkem
 • kočky – kočky mohou vadit alergikům, proto se obsluhy určitě zeptejte
 • papoušci a jiní ptáci – pokud budete mít ptáčka v kleci, asi obsluze nebude překážet

Samozřejmě byste se při příchodu asi měli zeptat, zda můžete dovnitř, třeba s koněm :) Co se týká zahrádek, tak tam je většinou vstup se zvířetem povolen.


Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.