Restaurace - Lanškroun

  1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. Restaurace
  4.  » 
  5. Pardubický
  6.  » 
  7. okres Ústí nad Orlicí
  8.  » 
  9. Lanškroun
  10.  »  Se zahrádkou

Restaurace se zahrádkou, předzahrádkou
Lanškroun

Hledej podle více parametrů

Zvláště v horkých letních dnech uvítáte podniky se zahrádkou. Vybrali jsme pro vás podniky v lokalitě Lanškroun,, které nabízí venkovní zahrádku. Letní večer strávený na takové zahrádce je požitkem, kterému většina z nás nemůže odolat.

Všechny restaurace - Lanškroun
1...

Vyberte si z těchto 1 firem

více informací o firmě Papaguy Bar and Grill

Provozujeme restauraci s nabídkou teplé i studené kuchyně, denních menu i minutkových jídel. Zaměřujeme se na pokrmy z lokálních surovin od českých dodavatelů. V menu se nachází také jídla z mexické, italské či americké kuchyně.
M: 777 627 269

Dnešní provozní doba: Zavřeno

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

Důležité vlastnosti:


Počet míst na zahrádce: 25

Lanškroun - v podniku je k dostání oběd Lanškroun - v podniku jsou k dostání večeře Lanškroun - k mání polední menu za výhodné ceny Lanškroun - v podniku je k dostání večerní menu za výhodné ceny Lanškroun - mají tu dětský koutek - vhodné pro děti Lanškroun - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Lanškroun - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Lanškroun - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Lanškroun - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Lanškroun - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Lanškroun - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Lanškroun - vaří českou kuchyni Lanškroun - vaří mezinárodní kuchyni


Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...

Restaurace Lanškroun

Se zahrádkou

Lanškroun

Další filtry:
restaurace   večeře   obědy   polední menu   vstup se psem   u zastávky hromadné dopravy   kde berou stravenky   s bezbariérovým přístupem   s wifi   s dětským koutkem   se zahrádkou   mezinárodní   české  

Výhody sezení na letní zahrádce

V letních měsících sezení venku uvítáte zejména v případech, ve kterých v restauraci nestíhá chladit klimatizace. Venku pak příjemně fouká vítr, který vás ochladí, za další je venku čerstvý vzduch a někdy i hezký výhled do přírody či do rušných ulic města. Na letních zahrádkách a terasách je také většinou povoleno, abyste si zapálili cigaretku, jsou tedy kuřácké. Někde vám dokonce povolí se na letní zahrádce opalovat, což při popíjení lahodných moků nemusí být k zahození.

Letní vs. zimní zahrádka

V dnešní době existuje mnoho podniků, které dokáží přeměnit svoji letní zahrádku na tzv. zahrádku zimní. Zimní zahrádka je uzavřený prostor restaurace, který splňuje parametry letní zahrádky, ale můžete jej využívat i v zimních měsících, jelikož je jeho součástí nějaké topení, díky kterému vám nebude chladno.


Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.