Close MenuRestaurace Svornost

ve městě Praha

Napiš recenziMísto, kde se můžete v klidu nasnídat , naobědvat i navečeřet. Naši kuchaři pro vás každý den vaří nová jídla, která najdete v aktuálním jídelním lístku nebo si můžete vybrat z stálé nabídky jídel.

Vítejte v našem rodinném hotelu.
Již více jak 20 let nabízíme rodinné, klidné prostředí za velice příznivé ceny.
Restaurace, salonky, letní terasa, velká zahrada, formanka, kongresový sál, dětský koutek, dětské hřiště se zoo koutkem.
Pořádáme svatební hostiny , rodinné oslavy, firemní akce, kulturní představení.
Uzavřené parkoviště. Wifi připojení k internetu po celém hotelu zdarma.
Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cítíte jako doma a zajistit každému hostovi ten nejpříjemnější pobyt v našem hotelu.

 


Zvětšit mapuReklama

Reklama

Mapa - jak se k nám dostanete:Zvětšit mapu

Přidání recenze pro Restaurace Svornost


Napiš recenzi

Ohodnoť Restaurace Svornost
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Reklama

Reklama


Datum poslední aktualizace: 17.01.2017Mapa - jak se k nám dostanete:


Zvětšit mapuReklama

Reklama


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz