Restaurace Benica


Napiš recenzi


Reklama

ReklamaPřidání recenze pro Restaurace Benica


Napiš recenzi

Ohodnoť Restaurace Benica
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
Restaurace Benica


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2017-08-20 18:03:37
Jídlo: 2 Obsluha: 5 Interiér: 2 Cena/kvalita: 4 Cena jídla: 4 Kč

Další info:

Tuto restauraci jsme navštívili díky dá se říct velice slušnému hodnocení na testu. Ve dnech hodnocení pracoval asi úplně jiný personál jak v kuchyni tak na place než dnes. Už při donášce pití jsme se měli otočit a jet do jiného podniku když jsme dostali k pití úplně špinavé sklo k pití.Další překvapení bylo když si manželka objednala k žebírkům rozpečenou bagetu s bylinkovým máslem a česnekem přinesli ji rozhořčený 2dny starý rohlík a když se zeptala kde je to máslo a česnek tak ji z kuchyně bylo vzkázáno že nic takového na lístku nemají tak manželka musela nalistovat a ukázat číšníkovi že tu objednanou bagetu opravdu na lístku mají číšník na to pravil a jo je to tu tak promiňte.Polévka gulášová absolutně neslaná s mletým masem něco takového bych čekal v bufetu na nádraží a ne v hotelové restauraci.A na závěr to dorazil pan vrchní po zaplaceni když si manželka všimla na účtu že jsme měli o 2 džusy a 2 jemně pečlivé vody více. Zvedla se a šla směrem k baru v tu chvíli pan vrchní aniž by řekla slovo hlásil já jsem si toho taky všiml že tam máte toho víc a na to jí vrátil 130 kč. Prostě kluci vykutálený čekali jen jestli si toho všimneme nebo ne. Prostě jsme odjeli velice zklamaní z této podprůměrné restaurace.Snad to pomůže nekomu kdo bude hledat slušnou restauraci v okolí Benešova jako jsme hledali dnes my. Hons Petr


Datum návštěvy: 20.8.2017tu
Kontakt: ****.petr@seznam.cz
Průměr hodnocení: Restaurace Benica — Review Rating: 2.7 z 5
Restaurace Benica — Review, Hodnocení Rating: 3

out of 5
založeno na 1 hodnoceních.


Reklama

Reklama


Datum poslední aktualizace: 20.08.2017


Reklama

Reklama


  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.