Close MenuPizzerie Rimini


Napiš recenziNabízíme italská i klasická jídla. V nabídce naleznete pizzu 20-ti druhů, italské těstoviny a klasickou minutkovou kuchyni. Nabízíme také dezerty, saláty, moučníky a zmrzlinové poháry. Denně nabízíme polední menu v cenách od 49 Kč.

pizzerie v Praze

Otevřeno:
Po - Ne: 11.00 - 22.30

Polední menu naleznete na Nabídka poledního menu


Zvětšit mapuReklama

ReklamaOrientační ceník


Název
Cena
Speciality
150g Filírovaná panenka na smetanovém list.špenátu 132 Kč
150 g Myslivecké řezy z roštěnky,žampiony,brusinky, červené víno 149 Kč
200 g GRILOVANÁ KRKOVIČKA - pikant obložený steak s hořčicí a křenem 108 Kč
250 g PANENKA PŘES CELÝ TALÍŘ smažený řízek z vepřové panenky s oblohou 175 Kč
Přidání recenze pro Pizzerie Rimini


Napiš recenzi

Ohodnoť Pizzerie Rimini
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Reklama

Reklama
Reklama

Reklama


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz