Close MenuPizzerie PEPINO


Napiš recenziPizzerie Pepino se nachází v obci Brňov nedaleko Valašského Meziříčí podél silnice č. 57 ze Vsetína do Valašského Meziříčí.

Vítejte v Pizzerii Pepino!

Pizzerie Pepino v Brňově Vás zve k příjemnému posezení.

U nás si můžete vybrat ze široké nabídky italské pizzy, nabízíme 40 druhů pizzy.

Dále můžete ochutnat minutkovou kuchyni, širokou škálu zeleninových i těstovinových salátů.

 

Součástí restaurace je i dětský koutek, v letních měsících nabízíme hostům venkovní posezení a dětem pískoviště, houpačku a skluzavku. 

Přijímáme stravenky: Syas, Gastro Pass, Cheque Dejeuner

 Reklama

ReklamaPřidání recenze pro Pizzerie PEPINO


Napiš recenzi

Ohodnoť Pizzerie PEPINO
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Reklama

Reklama


Datum poslední aktualizace: 18.12.2013Reklama

Reklama


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz