Kozlovna

restaurace,pivovar,bar

Napiš recenzi
Reklama

Reklama

Mapa - jak se k nám dostanete:


Přidání recenze pro Kozlovna


Napiš recenzi

Ohodnoť Kozlovna
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Recenze a hodnocení podniku
Kozlovna


Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků (hostů), kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují majitelé a provozní podniků.

2020-08-08 21:47:54
Jídlo: 0 Obsluha: 0 Interiér: 0 Cena/kvalita: 0 Cena jídla:

Další info:

V životě bych neuvěřil, že bych mohl požít takovouto katastrofu. Objednal je jsem i smazány sýr s hranolkami a tatarkou. Byl-li přinesen sýr s kaší. Po reklamaci mi bylo sýr přinesen sýr s hranolkami na talíři pozůstatky po kaši. Část hranolek byla spálená na úhel a vše bylo smícháne se zmrzlými hranolkami. Mnou objednána tatarka byla mix majonézi s tatarkou. Po zavolání arogantní provozní mi bylo vysvětleno, že jejich jídlo je ještě má chyba. Omluva nulová. Restauraci se vyhněte.Kontakt: ****ner@seznam.cz
Průměr hodnocení: Kozlovna — Review Rating: 0 z 5


Reklama

ReklamaZažádej o zasílání poledního menu od Kozlovna

(žádost o pravidelné zasílání)

Tento gastronomický podle našich informací nabízí polední meníčko. Zažádejte jednoduše o to, aby Vám tato firma zasílala polední menu na Váš e-mail.


Datum poslední aktualizace: 08.08.2020


Mapa - jak se k nám dostanete:Reklama

Reklama


  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.