Close MenuKomplex Escobaras

restaurace,bar ve městě Praha

Napiš recenziNáš komplex se skládá ze 3 podniků. Escobaras - restaurace (kulečníkové stoly), Bořislavka - pivnice, El Rancho - malý útulný bar. Nabízíme tedy zábavu pro každého.

klasická pivnice

Escobaras club:
Nabízíme vybrané speciality italské a mexické kuchyně, na třicet druhů chutných točených piv z tanku a lahvových piv z celého světa, více než 70 nejznámějších míchaných nápojů (koktejlů) atd.

otevřeno denně od 12 do 02 hodin (Letni provoz Platnost do 26/8/2010 17:00-02:00)


Zvětšit mapuReklama

ReklamaPřidání recenze pro Komplex Escobaras


Napiš recenzi

Ohodnoť Komplex Escobaras
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Reklama

Reklama
Reklama

Reklama


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz