Smíchov restaurace, kavárny, bary
Restaurace v lokalitě Smíchov

  1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. Kavárny
  4.  » 
  5. Praha
  6.  » 
  7. Praha 5
  8.  » 
  9. Smíchov

Kavárny
Smíchov

kavárny, cukrárny, čajovny, coffee shopy


Vypnout všechny filtry:


Hledej podle více parametrů

Podívejte se u nás na výběr kaváren a café v lokalitě Smíchov, které nabízejí nápoje z kávy. Můžete si tak obvykle vychutnat espresso, cappuccino nebo americano či latte.

1...

Vyberte si z těchto 1 firem

fotografie Purtes

Nabízíme širokou škálu čerstvých salátů, baget, sendvičů, polévek a sushi, které se každý den připravují z čerstvých surovin. Také servírujeme lehké a chutné snídaně jako tradiční britské ovesné kaše, bircher müsli (ovesné kaše připravené za studena), jogurty se sezónním ovocem, slané a sladké pečivo.
M: +420 777 700 955

Dnešní provozní doba: 9.00-17.00

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:


Praha - kavárna nebo čajovna Praha - v podniku je k dostání snídaně Praha - v podniku je k dostání oběd Praha - v podniku je k dostání večerní menu za výhodné ceny Praha - rozvoz jídel - dovezou Vám jídlo až domů nebo do práce Praha - nekuřácké podniky nebo kde je oddělený prostor pro nekuřáky Praha - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Praha - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Praha - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Praha - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Praha - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Praha - blízko stanice metra, podzemky Praha - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje


Reklama
Reklama
Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.