Close MenuHostinec Hloupý Honza


Napiš recenziHostinec v centru Prahy disponující 60ti místy. Interiér září dřevem a domácí atmosférou. Široká nabídka jídel. Specialitou kuchyně jsou Honzova medem potíraná a dozlatova pečená žebra s křenem a hořčicí.

domácí atmosféra

Provozní doba: Po - Ne 11:00 - 24:00 hodReklama

Reklama

Mapa - jak se k nám dostanete:Zvětšit mapu

Přidání recenze pro Hostinec Hloupý Honza


Napiš recenzi

Ohodnoť Hostinec Hloupý Honza
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Reklama

Reklama


Datum poslední aktualizace: 06.03.2016Mapa - jak se k nám dostanete:


Zvětšit mapuReklama

Reklama


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz