Restaurace - Letohrad

  1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. Restaurace
  4.  » 
  5. Pardubický
  6.  » 
  7. okres Ústí nad Orlicí
  8.  » 
  9. Letohrad
  10.  »  české

České restaurace


Letohrad

Hledej podle více parametrů

Máte rádi českou kuchyni? Nabízíme výběr českých podniků v lokalitě Letohrad, které nabízejí českou kuchyni a česká jídla. Můžete si tak pochutnat na různých českých specialitách.

Všechny restaurace - Letohrad
1...

Vyberte si z těchto 2 firem

více informací o firmě Sauna
restaurace
české

Sauna

Komenského 216

Moderní otevřená kuchyň nabízí středomořskou a mezinárodní kuchyni. Jídelní lístek pro Vás sestavujeme dle sezónní nabídky, kdy při výběru surovin dbáme především na kvalitu a čerstvost.
M: +420 465 391 608

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: aktuální menu


Důležité vlastnosti:


Letohrad - v podniku je k dostání oběd Letohrad - v podniku jsou k dostání večeře Letohrad - k mání polední menu za výhodné ceny Letohrad - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Letohrad - mají zde salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání atd. Letohrad - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Letohrad - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Letohrad - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Letohrad - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Letohrad - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Letohrad - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Letohrad - lze využít vlastní parkoviště
Letohrad - vaří českou kuchyni Letohrad - vaří mezinárodní kuchyni


Reklama
Reklama
více informací o firmě SÝPKA
restaurace
české

SÝPKA

Nový dvůr 143

Restaurace je umístěna v bývalých prostorách barokní sýpky a nabízí českou i světovou kuchyni.
M: +420 465 621 555

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

Důležité vlastnosti:


Letohrad - v podniku je k dostání oběd Letohrad - v podniku jsou k dostání večeře Letohrad - k mání polední menu za výhodné ceny Letohrad - mají tu dětský koutek - vhodné pro děti Letohrad - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Letohrad - mají zde salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání atd. Letohrad - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Letohrad - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Letohrad - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Letohrad - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Letohrad - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Letohrad - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Letohrad - lze využít vlastní parkoviště
Letohrad - vaří českou kuchyni Letohrad - vaří mezinárodní kuchyni


Strana č.1 z 1
1...

Restaurace Letohrad

české

Letohrad

Další filtry:
restaurace   bary   večeře   obědy   polední menu   s vlastním parkováním   vstup se psem   u zastávky hromadné dopravy   s výhledem   kde berou karty   kde berou stravenky   s bezbariérovým přístupem   se salonkem   s wifi   s dětským koutkem   se zahrádkou   středomořské   mezinárodní   české  

Česká, moravská i slezská kuchyně, to jsou samozřejmě nejoblíbenější typy restaurací jak pro Čechy, tak pro cizince. Je jasné, že dobře uvařená česká dobrota předčí kdejakou cizí specialitu!

Jaká česká jídla jsou typická

Nejtypičtějšími jídly jsou: hovězí svíčková s houskovým knedlíkem, moravský vrabec, hovězí či vepřový guláš, kančí guláš, rajská omáčka, řízek s bramborovou kaší nebo typický smažák, tj. smažený sýr s hranolkami.

V mnoha českých hospodách také naleznete pochutiny jako: utopence nebo nakládaný hermelín.


Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.