Restaurace - Lanškroun

  1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. Restaurace
  4.  » 
  5. Pardubický
  6.  » 
  7. okres Ústí nad Orlicí
  8.  » 
  9. Lanškroun
  10.  »  české

České restaurace


Lanškroun

Hledej podle více parametrů

Máte rádi českou kuchyni? Nabízíme výběr českých podniků v lokalitě Lanškroun, které nabízejí českou kuchyni a česká jídla. Můžete si tak pochutnat na různých českých specialitách.

Všechny restaurace - Lanškroun
1...

Vyberte si z těchto 1 firem

více informací o firmě Papaguy Bar and Grill

Provozujeme restauraci s nabídkou teplé i studené kuchyně, denních menu i minutkových jídel. Zaměřujeme se na pokrmy z lokálních surovin od českých dodavatelů. V menu se nachází také jídla z mexické, italské či americké kuchyně.
M: 777 627 269

Dnešní provozní doba: Zavřeno

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

Důležité vlastnosti:


Lanškroun - v podniku je k dostání oběd Lanškroun - v podniku jsou k dostání večeře Lanškroun - k mání polední menu za výhodné ceny Lanškroun - v podniku je k dostání večerní menu za výhodné ceny Lanškroun - mají tu dětský koutek - vhodné pro děti Lanškroun - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Lanškroun - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Lanškroun - mají bezbariérový přístup pro tělesně postižené (vozíčkáře) Lanškroun - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Lanškroun - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Lanškroun - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje
Lanškroun - vaří českou kuchyni Lanškroun - vaří mezinárodní kuchyni


Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...

Restaurace Lanškroun

české

Lanškroun

Další filtry:
restaurace   večeře   obědy   polední menu   vstup se psem   u zastávky hromadné dopravy   kde berou stravenky   s bezbariérovým přístupem   s wifi   s dětským koutkem   se zahrádkou   mezinárodní   české  

Česká, moravská i slezská kuchyně, to jsou samozřejmě nejoblíbenější typy restaurací jak pro Čechy, tak pro cizince. Je jasné, že dobře uvařená česká dobrota předčí kdejakou cizí specialitu!

Jaká česká jídla jsou typická

Nejtypičtějšími jídly jsou: hovězí svíčková s houskovým knedlíkem, moravský vrabec, hovězí či vepřový guláš, kančí guláš, rajská omáčka, řízek s bramborovou kaší nebo typický smažák, tj. smažený sýr s hranolkami.

V mnoha českých hospodách také naleznete pochutiny jako: utopence nebo nakládaný hermelín.


Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.