Restaurace - Choceň

  1. Hunger.cz
  2.  » 
  3. Restaurace
  4.  » 
  5. Pardubický
  6.  » 
  7. okres Ústí nad Orlicí
  8.  » 
  9. Choceň
  10.  »  české

České restaurace


Choceň

Hledej podle více parametrů

Máte rádi českou kuchyni? Nabízíme výběr českých podniků v lokalitě Choceň, které nabízejí českou kuchyni a česká jídla. Můžete si tak pochutnat na různých českých specialitách.

Všechny restaurace - Choceň
1...

Vyberte si z těchto 1 firem

více informací o firmě Peliny
restaurace
české

Peliny

náměstí Tyršovo 298

Restaurace v příjemném prostředí našeho hotelu Vás zve na vydatnou snídani, oběd či večeři. Nabízíme profesionální obsluhu s vybranými specialitami české i mezinárodní kuchyně.
M: +420 465 471 344

Externí odkazy:(otevírají se v novém okně)
W: Web

W: Jídelní lístek


Důležité vlastnosti:


Choceň - v podniku je k dostání snídaně Choceň - v podniku je k dostání oběd Choceň - v podniku jsou k dostání večeře Choceň - k mání polední menu za výhodné ceny Choceň - patří mezi kuřácké podniky - kde můžete kouřit cigaretu, doutník nebo dýmku Choceň - mají zde letní zahrádku či předzahrádku - sezení venku Choceň - mají zde salonek - vhodný pro oslavy, svatby, pohřby, obchodní jednání atd. Choceň - kde se lze připojit k bezdrátovému wifi internetu Choceň - můžete přijít se psem, domácím mazlíčkem Choceň - lze platit stravenkami - jídelními kupony a poukázkami Choceň - lze platit kartou - platební karty - kreditní, debetní, kreditky Choceň - blízko zastávky autobusu, vlaku či tramvaje Choceň - lze využít vlastní parkoviště
Choceň - vaří českou kuchyni Choceň - vaří mezinárodní kuchyni


Reklama
Reklama
Strana č.1 z 1
1...

Restaurace Choceň

české

Choceň

Další filtry:
restaurace   večeře   obědy   snídaně   polední menu   s vlastním parkováním   vstup se psem   u zastávky hromadné dopravy   kde berou karty   kde berou stravenky   se salonkem   s wifi   se zahrádkou   mezinárodní   české  

Česká, moravská i slezská kuchyně, to jsou samozřejmě nejoblíbenější typy restaurací jak pro Čechy, tak pro cizince. Je jasné, že dobře uvařená česká dobrota předčí kdejakou cizí specialitu!

Jaká česká jídla jsou typická

Nejtypičtějšími jídly jsou: hovězí svíčková s houskovým knedlíkem, moravský vrabec, hovězí či vepřový guláš, kančí guláš, rajská omáčka, řízek s bramborovou kaší nebo typický smažák, tj. smažený sýr s hranolkami.

V mnoha českých hospodách také naleznete pochutiny jako: utopence nebo nakládaný hermelín.


Reklama  Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.