Restaurace z oblasti

Restaurace velký rozcestník  
Druh jídla
Druh menu
Kuchyně
Další vlastnosti

  1. Restaurace
  2.  » 
  3. Moravskoslezský
  4.  » 
  5. okres Ostrava
  6.  » 
  7. Ostrava
  8.  »  české

České restaurace
Ostrava

Máte rádi českou kuchyni? Nabízíme výběr českých podniků v Ostravě, které nabízejí českou kuchyni a česká jídla. Můžete si tak pochutnat na různých českých specialitách.


Všechny restaurace - Ostrava

Vyberte si z těchto 0 firem

Strana č.1 z 0


Vyberte si
dle regionuČeská, moravská i slezská kuchyně, to jsou samozřejmě nejoblíbenější typy restaurací jak pro Čechy, tak pro cizince. Je jasné, že dobře uvařená česká dobrota předčí kdejakou cizí specialitu!

Jaká česká jídla jsou typická

Nejtypičtějšími jídly jsou: hovězí svíčková s houskovým knedlíkem, moravský vrabec, hovězí či vepřový guláš, kančí guláš, rajská omáčka, řízek s bramborovou kaší nebo typický smažák, tj. smažený sýr s hranolkami.

V mnoha českých hospodách také naleznete pochutiny jako: utopence nebo nakládaný hermelín.


Reklama
Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz