Close MenuCafé restaurant Sconto


Napiš recenziProvoz samoobslužné restaurace s letní zahrádkou. Nabídka specialit české i mezinárodní kuchyně. Poskytování služeb v oblasti cateringu.

catering

V našich restauracích přijímáme stravenky Ticket Restaurant a Sodexho.

Catering

Naše firma se specializuje na gastronomické zajištění gala večeří, rautů, bufetů, tématických večírků, elegantních koktejlů na místech, která si sami zvolíte. Catering je naší specializací a to zejména pro naše náročné klienty do cca 300 osob.

Charakterizuje nás profesionalita, prvotřídní gastronomie, výběr nejlepších surovin a motivace dodat pro Vaši akci to nejlepší k Vaší spokojenost. Naší předností je individuální přístup ke každému klientovi a proto připravíme akci šitou přímo na míru Vašim požadavkům. Naše specializace je staro-francouzká kuchyně, která se skvěle hodí k vínum. Bohaté zkušenosti máme rovněž se zajištěním občerstvení během konferencí nebo školení.


Zvětšit mapu


Reklama

ReklamaPřidání recenze pro Café restaurant Sconto


Napiš recenzi

Ohodnoť Café restaurant Sconto
Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn)
Přidejte fotografii


Kontrola proti spamu (zaškrtni):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Reklama

Reklama
Reklama

Reklama


Hunger.cz   Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger.cz. Za tato sdělení tedy nenese Hunger.cz žádnou odpovědnost. Přesto se Hunger.cz snaží vyvarovat všech vulgarit v příspěvcích. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Jakékoliv užití dat z Hunger.cz a jejich případné šíření bez předchozího souhlasu je zakázáno. Pro vyjádření souhlasu, prosím, kontaktujte Hunger.cz